تهرانگردی با اتوبوس های دو طبقه گردشگری در نوروز ۹۶

تیم  کجارو
چهار شنبه، ۴ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۳۰
تهرانگردی با اتوبوس های دو طبقه گردشگری در نوروز ۹۶

شهرداری تهران در نوروز ۹۶ با بهره‌گیری از اتوبوس‌های روباز دو طبقه ویژه گردشگری و برگزاری تورهای مختلف در سطح شهر تهران به استقبال از بهار سال ۹۶ می‌رود.

منیعی، رئیس ستاد گردشگری شهرداری تهران در جلسه ستاد خدمات سفر نوروزی شهرستان تهران در تشریح اقدامات شهرداری تهران گفت:

شهرداری تهران در برگزاری تورهای نوروز ۹۶ ارتقای روحیه سرور و نشاط عمومی، تاکید بر تقویت هویت اسلامی ایرانی و ترویج فرهنگ حفظ طبیعت و محیط زیست را به عنوان اهداف اصلی برگزاری این تورها دنبال می‌کند. این تورها با محوریت ایثار و شهادت، وحدت و وفاق ملی در سطح شهر تهران برگزار می‌شود.

وی افزود که از ۱۳ تا ۲۰ اسفند ماه اجرای طرح جهاد مهربانی در ۳۵۴ محله شهر تهران برگزار خواهد شد و ۱۵ اسفندماه همزمان با روز درختکاری طرح درخت مهربانی با حضور خانواده شهدا و چهره‌های فرهنگی و هنری برگزار خواهد شد.

اتوبوس گردشگری

وی در خصوص برگزاری برنامه چهارشنبه آخر سال گفت که ۲۴ اسفند ماه با تاکید بر هویت اسلامی ایرانی طرح ویژه‌ای برای چهارشنبه آخر سال برگزار می‌شود.

اتوبوس گردشگری

وی ادامه داد که ۲۷ اسفند ماه نیز مهمانی لاله‌ها در آخرین پنجشنبه سال با برگزاری ویژه برنامه‌هایی در بهشت زهرا (س) برگزار می‌شود. همچنین ۲۹ اسفند ۳۵۴ برنامه در ۳۵۴ محله شهر تهران همزمان با ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن برگزار می‌شود.اتوبوس گردشگری

منیعی به برگزاری طرح سفره طبیعت در ۱۰۰۰ پارک شهر تهران و برنامه‌های ویژه این طرح در ۱۳ فروردین ماه هم‌زمان با روز طبیعت اشاره کرد و افزود:

برنامه‌های ویژه تهرانگردی و برگزاری تورهای شهرداری تهران از یکم الی سیزدهم فروردین ماه با شعار تهران را ببینیم در سطح شهر تهران آغاز به کار خواهد کرد. با تشکیل ستاد گردشگری نوروز و ایجاد رینگ‌های گردشگری مسافرین ورودی به شهر تهران را تشویق می‌کنیم تا در قالب تورهای یک روزه و سه روزه تهران را به طور کامل ببینند.

وی افزود که پنج مقصد برای تورهای یک روزه و ۱۱ مقصد برای تورهای نیم روزه طراحی شده که با حداقل قیمت و با همکاری سازمان میراث فرهنگی با بهترین کیفیت برگزار می‌شود.

اتوبوس گردشگری

رئیس ستاد گردشگری شهرداری تهران در تشریح نحوه اطلاع مردم از برگزاری این تورها و ثبت نام در آنها گفت:

شهروندان می‌توانند از طریق سایت ستاد گردشگری شهرداری تهران به آدرس www.visit.tehran.ir، سامانه #137*، اپلیکیشن‌های تهران من و سامانه ۱۳۷ شهرداری تهران نسبت به کسب اطلاعات و ثبت نام در تورها اقدام کنند.

وی ادامه داد که روزانه پنج خانواده از خانواده‌های معظم شهدا در هر منطقه تهران برایشان تورهای گردشگری برگزار می‌شود که این تورها برای شهدای جنگ تحمیلی، شهدای انقلاب اسلامی و شهدای مدافع حرم و سازمان آتش‌نشانی تهران برگزار می‌شود. همچنین در ۵۳ محله شهر تهران تورهایی به صورت رایگان و یک روزه برای محرومین و فقرای محلات سطح شهر تهران برگزار می‌شود.

مطالب مرتبط:

    منبع ایسنا

    دیدگاه