رستوران های تهران؛ از رستوران لئون  تا الیزه (قسمت دوم)

رستوران های تهران؛ از رستوران لئون تا الیزه (قسمت دوم)

عاطفه کماسی
| پنجشنبه, ۱۴ بهمن ۹۵ ساعت ۱۱:۳۰

رستوران‌های بسیاری با منوها، قیمت‌ها و ظواهر متفاوتی در سراسر تهران وجود دارند که آگاهی از آن‌ها و دیدنی حتی یک عکس از این رستوران‌ها خالی از لطف نیست. با کجارو همراه باشید.

برخی رستوران‌ها با تهیه منوهای جدید و ظواهر لوکس می‌توان گفت دنیای جدیدی را پیش روی مشتریان قرار داده‌اند. در مقاله قبل با برخی رستوران‌های مدرن با منوهای خارجی آشنا شدیم. در این مقاله با دیگر رستوران‌های مدرن، و همچنین رستوران‌های لوکس آشنا خواهیم شد.

رستوران لئون

رستوران لئون شعبه آبان

رستوران لئون شعبه آبان

رستوران لئون شعبه آبان

رستوران لئون تهران

رستوران لئون شعبه سام سنتر

لئون کافه تهران

لئون کافه

رستوران لئون دارای سه شعبه در سطح تهران است، شعبه آبان، شعبه سام سنتر (سام سنتر، طبقه ۸)، و شعبه پاسداران (ساختمان آدنا، طبقه ۷). این مجموعه رستوران‌ها دارای طراحی بسیار زیبا و محیطی دلنشین است. این مجموعه به جز رستوران، یک کافه به نام کافه لئون دارد. قیمت‌ها شاید بالا باشد اما خاطره‌ای به یاد ماندنی و تجربه‌ای منحصربه‌فرد را رقم خواهید زد.

منوی این رستوران‌ها شامل صبحانه (صبحانه ایرانی، ایتالیایی، آمریکایی، ترکی و غیره)، غذاهای ایرانی و خارجی، پیتزا، انواع نوشیدنی‌ها و بسیاری انتخاب‌های جذاب دیگر است.

ساعت کار: هر روز از ساعت ۵ عصر تا ۱۱ شب.

موقعیت رستوران لئون روی نقشه

 رستوران البرز

رستوران البرز تهران

رستوران البرز یکی از قدیمی‌ترین رستوران‌های تهران است که به خاطر کباب‌هایی که سرو می‌کند بسیار معروف است. امروزه این رستوران با اضافه کردن غذاهای فرنگی به منوی خود و طراحی و فضای زیبا مشتریان بسیاری را به سمت خود می‌کشاند.

منوی رستوران البرز شامل غذاهای ایرانی (انواع کباب‌ها)، غذاهای گریل و فرنگی، غذاهای دریایی، غذاهای مخصوص البرز، و پیش غذا و نوشیدنی است.

ساعت کار: هر روز از ساعت ۱۱ صبح تا ۱۱ شب.

موقعیت رستوران البرز روی نقشه

رستوران تراس

رستوران تراس تهران

رستوران تراس تهران

رستوران تراس علی‌رغم نور کمی که دارد اما دارای فضای زیبایی است. طبق نظر مشتریان کیفیت غذاها خوب بوده اما قیمت غذاها بالا است. منوی این رستوران شامل غذاهای خارجی است.

از جمله امکانات رستوران تراس تحویل رایگان در محل، غذای بیرون‌بر و رزرو تلفنی است.

ساعت کار: هر روز از ۱۲:۳۰ تا ۳:۳۰ بعد از ظهر، و ۷:۳۰ عصر تا ۱۱ شب.

تلفن رزرو: ۲۲۰۱۰۵۱۹

موقعیت رستوران تراس روی نقشه

رستوران تماشا

رستوران تماشا تهران

رستوران تماشا واقع در طبقه ششم مرکز خرید میلاد نور، یکی از لوکس‌ترین رستوران‌های تهران با فضایی بسیار زیبا و دلنشین است. منوی رستوران شامل انواع غذاهای ایرانی (کباب‌ها)، غذاهای خارجی شامل غذاهای مکزیکی، نودل چینی، پیتزا و پاستا است. از امکانات این رستوران شامل پارکینگ اختصاصی و اینترنت بی‌سیم است.

ساعت کار: هر روز از ۱۲:۳۰ ظهر تا ۳:۳۰ بعد از ظهر و ۷:۳۰ عصر تا ۱۱ شب.

موقعیت رستوران تماشا روی نقشه

رستوران دیوان

رستوران دیوان تهران

با ورود به رستوران دیوان اولین چیزی که نظر همه را به خود جلب می‌کند طراحی بسیار زیبای این مکان است. فضای رستوران نیز بسیار دلنشین است. غذاها شامل غذاهای ایرانی و خارجی است که همگی از کیفیت بسیار بالایی برخوردارند به خصوص کباب ترش. به یاد داشته باشید که قیمت غذاها بسیار بالا است.

از امکانات رستوران دیوان می‌توان به موارد زیر اشاره کرد: تحویل رایگان در محل، فضای پارک مناسب، صبحانه، رزرو تلفنی.

ساعت کار: هر روز از ۱۲ ظهر تا ۱۲ شب.

تلفن رزرو: ۲۲۶۵۳۸۵۳

موقعیت رستوران دیوان روی نقشه

رستوران بیستانگو

رستوران بیستانگو تهران

رستوران بیستانگو دارای فضایی با دکوراسیون مدیترانه‌ای است. سرآشپز این رستوران خارجی است و غذاهای خوشمزه‌ای را طبخ می‌کند. منوی این رستوران شامل غذاهای اروپایی است.

ساعت کار: هر روز به جز جمعه‌ها از ۱۲ ظهر تا ۳ بعد از ظهر و ۷ عصر تا ۱۱ شب.

تلفن رزرو: ۸۸۵۵۴۴۰۹

موقعیت رستوران بیستانگو روی نقشه

رستوران لوشاتو (دیدار نو)

رستوران لوشاتو تهران

اگر دوست دارید حال‌وهوای پاریس را تجربه کنید به رستوران لوشاتو بروید. معماری و طراحی داخلی این رستوران براساس معماری‌های فرانسوی طراحی شده است. رستوران لوشاتو مکانی بسیار لوکس و قیمت‌های آن بسیار بالا است. این رستوران دو طبقه شامل قسمت VIP نیز هست. در منوی بین‌المللی این رستوران هر نوع غذا و نوشیدنی‌های سرد و گرم را می‌توانید انتخاب کنید. همه با کیفیت و خوشمزه. اما حواستان به قیمت‌ها باشد. اگر خواهان تجربه غذاهای فرانسوی هستید، بخش غذاهای فرانسوی ویژه برای شما مناسب خواهد بود.

موقعیت رستوران لوشاتو روی نقشه

رستوران اسفندیار

رستوران مجلل اسفندیار شامل سه بخش کلاسیک، سنتی و دیپلمات است. فضای رستوران بسیار زیبا و به یاد ماندنی است. در بخش کلاسیک موسیقی کلاسیک نیز پخش می‌شود. فضا را برای صرف یک وعده غذایی بسیار منحصربه‌فرد می‌کند. منوی رستوران اسفندیار شامل انواع غذاهای ایرانی و خارجی، انواع پیتزاها، و نوشیدنی‌های سرد و گرم است. در این رستوران سالاد بار نیز وجود دارد. در تمام روزهای هفته به جز جمعه‌ها و روزهای تعطیل وعده شام را سرو می‌کند. در روزهای جمعه و ایام تعطیل هم شام و هم ناهار سرو می‌شود.

ساعت کار: هر روز از ۸ شب تا ۱۱:۳۰ شب.

موقعیت رستوران اسفندیار روی نقشه

رستوران گردان برج میلاد

رستوران برج میلاد تهران

رستوران گردان برج میلاد واقع در طبقه ششم برج میلاد (در ارتفاعی ۲۷۶ متری) قرار دارد که شامل دو بخش ثابت و گردان است. بخش گردان رستوران هر یک ساعت ۳۶۰ درجه می‌گردد و مشتریان می‌توانند نمایی از تمام شهر را ببینند. فضای این رستوران زیبا و دلنشین است. منوی رستوران گردان شامل وعده‌های صبحانه، ناهار و شام است. صبحانه تنها در روزهای پنجشنبه و جمعه به صورت سلف سرویس، از ساعت ۷:۳۰ تا ۱۰ سرو می‌شود. هزینه بوفه صبحانه ۶۰ هزار تومان است. منوی ناهار شامل غذاهای ایرانی، فرنگی و محلی است که هر روز از ساعت ۱۲:۳۰ تا ۳:۳۰ بعد از ظهر پذیرای مهمانان است. در منوی شام، هر سه بخش پیش غذا، خوراک اصلی و دسر به صورت سلف سرویس هستند که از ساعت ۸ شب تا ۱۱ مهمانان می‌توانند برای صرف این وعده مراجعه کنند. هزینه بوفه شام ۱۵۸ هزار تومان است.

موقعیت رستوران برج میلاد روی نقشه

رستوران الیزه

رستوران الیزه تهران

رستوران الیزه بر بام تندیس قرار دارد و منظره زیبایی را به دست می‌دهد. منوی این رستوران یک منوی بین‌المللی است و آشپز بین‌المللی آن غذاهای خوشمزه‌ای در اختیار مهمانان قرار می‌دهد.

موقعیت رستوران الیزه روی نقشه

دیدگاه  

    تبلیغات