بهترین رستوران های فرانکفورت، آلمان

حمیده کریمی
دوشنبه، ۲۴ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۱۵
بهترین رستوران های فرانکفورت، آلمان

غذا خوردن در رستوران‌های فرانکفورت، تجربه‌ای منحصربه‌فرد است که تکرار نخواهد شد. از بهترین رستوران‌های آلمانی گرفته تا غذاهای فرانسوی و هندی را می‌توانید در این رستوران‌ها نوش جان کنید.

فرانکفورت، یکی از غنی‌ترین شهرهای آلمان برای خوردن غذاهای محلی و اصیل است. سنتی یا مدرن، خانگی یا خاص، هر غذایی که فکر کنید در این شهر پیدا می‌شود. رستوران‌های این شهر هم مثل سایر جاذبه‌هایش، متنوع است. در ادامه با چند مورد از بهترین رستوران‌های فرانکفورت آشنا می‌شویم.

رستوران Ebert’s Suppenstube

این رستوران برای خوردن یک غذای سریع و لذیذ، ایده‌آل است. در زمان ناهار می‌توانید از میان انواع سالادها و سوپ‌های متنوع، انتخاب کنید. غذاهای سنتی آلمانی با انواع نان در این رستوران به مهمانان عرضه می‌شود. از میان غذاهای سنتی آلمانی که می‌توانید در این رستوران امتحان کنید، می‌توان به این موارد اشاره کرد؛ سوسیس کاری، سوپ سیب زمینی و Rindwurst.

رستوران های فرانکفورت

در این رستوران، تعداد صندلی‌ها محدود است، اما یک بخش فضای باز بیرون از رستوران دارد که برای صرف ناهار فوق‌العاده است. در این فضای باز می‌توانید ناهارتان را نوش جان کنید و زندگی اهالی شهر را ببینید.

کافه و رستوران Holbein’s

رستوران های فرانکفورت

این رستوران و کافه در کنار رودی که از شهر می‌گذرد، قرار گرفته است. این رستوران درست در کنار موزه‌ی هنر Städel قرار دارد که در آن بهترین آثار هنری اروپا از ۷۰۰ سال پیش به نمایش درآمده است. بعد از بازدید از موزه، این رستوران مکانی فوق‌العاده برای خوردن یک ناهار سبک است. معماری مدرن این رستوران، تضاد جالبی با نمای نئوکلاسیک موزه دارد. منوی این رستوران تنوع زیادی دارد و به فراخور شرایط، تغییر می‌کند. در این منو انواع غذاها از سوشی‌های لذیذ گرفته تا غذاهای سنتی آلمانی سرو می‌شود.

رستوران Im Herzen Afrikas

رستوران های فرانکفورت

نام این رستوران به معنای «در قلب آفریقا» است و در آن غذاهایی متفاوت از غذاهای مرسوم اروپایی سرو می‌شود. منوی این رستوران شامل غذاهای شرق آفریقا است و در آن می‌توانید با دست غذا بخورید. وعده‌های غذایی در این رستوران مفصل و بسیار پرادویه و طعم‌دار است. دکور این رستوران هم به خوبی توانسته تجربه‌ی غذا خوردن در چینن رستورانی را تکمیل کند: کف شنی و دیوارهای رنگ‌آمیزی شده با رنگ‌های جذاب. گرچه میز و صندلی سنتی در این رستوران وجود دارد، ولی می‌توانید غذا خوردن روی زمین و روی کوسن‌های مخصوص را هم امتحان کنید. از آنجایی که این رستوران بسیار محبوب و مشهور است، اغلب اوقات شلوغ است و برای همین باید از قبل رزرو کنید.

رستوران Villa Rothschild

رستوران های فرانکفورت

ویلای Villa Rothschild، یک ملک ییلاقی متعلق به خانواده‌ی Rothschild بوده که در شمال غربی فرانکفورت در پارک Rothschild قرار دارد. این بنا در حال حاضر میزبان هتلی لوکس است که یک رستوران دارد. این رستوران، ستاره‌ی میشلن دارد و بهترین غذاهای فرانکفورت را سرو می‌کند. نام این رستوران در بین ۴۰ رستوران برتر کل آلمان دیده می‌شود و منوی آن غالبا شامل غذاهای نوآورانه، با الهام از آشپزی کلاسیک فرانسوی است. تجربه‌ی غذا خوردن در این رستوران، تجربه‌ای است که به سادگی فراموش نخواهید کرد. البته در نظر داشته باشید که رستوران نسبتا گرانی است ولی قطعا ارزش هزینه کردن دارد.

رستوران Zarges

رستوران های فرانکفورت

این رستوران، حال و هوای پاریس را در قلب فرانکفورت زنده می‌کند. در این رستوران می‌توانید بهترین غذاهای فرانسوی را با کمی تغییرات آلمانی، نوش جان کنید. علاوه بر غذاهای لذیذ فرانسوی، که در بهترین رستوران‌های پاریس عرضه می‌شوند، در این رستوران می‌توانید بهترین کیک‌ها و شیرینی‌ها با عطر و طعم خانگی را امتحان کنید. مواد مورد استفاده در تهیه‌ی این دسر، همگی تازه و محلی است.

فضای داخلی این رستوران با رنگ قرمز و طلایی، نورپردازی زیبا و نقاشی‌های دیواری بزرگ، تزیین شده است. این رستوران در مجاروت خانه‌ی اپرای قدیمی شهر قرار دارد و بهترین جا برای غذا خوردن بعد یا قبل از اجرای نمایش است.

رستوران مین تاور (Main Tower)

رستوران های فرانکفورت

فرانکفورت به عنوان مرکز اقتصادی آلمان شناخته می‌شود و چه راهی بهتر از غذا خوردن در یک رستوران در برج Main Tower برای این که حال و هوا و سبک زندگی در منطقه‌ی اقتصادی فرانکفورت را از نزدیک ببینید. این برج ۵۶ طبقه‌ی ۲۰۰ متری، یکی از آشناترین ساختمان‌ها و بناهای نمادین در افق شهری فرانکفورت است. رستوران در طبقه‌ی ۵۳ قرار دارد و پنجره‌های تمام‌نمای آن، بهترین چشم‌اندازها از شهر را نمایش می‌دهد.

رستوران Villa Merton

رستوران های فرانکفورت

منوی این رستوران، با تاکید بر کشاورزی پایدار و دوستدار طبیعت، با بهترین مواد غذایی تازه آماده می‌شود. در نتیجه با توجه به مواد غذایی محلی موجود، منوی رستوران هم به طور فصلی، تغییر می‌کند. این رستوران از سال ۲۰۰۳ به بعد، موفق به دریافت دو ستاره‌ی میشلن شده است. شهرت این رستوران به خاطر غذاهای متنوع و نوآورانه‌ای است که با محصولات خاص و غیرمعمول ارائه می‌کند. غذا خوردن در این رستوران نه تنها طعم غذاهای محلی را به شما عرضه می‌کند، بلکه نوع دیگری از آشپزی را به نمایش می‌گذارد که برایتان جدید و متفاوت خواهد بود.

رستوران The Ivory Club

رستوران های فرانکفورت

اگر در فرانکفورت هوس غذای هندی کردید، سری به رستوران Ivory Club بزنید. غذاهای تند و تیز هندی مثل کباب گوشت گوساله یا کاری مرغ پرادویه در کنار انواع استیک در این رستوران سرو می‌شود. دکور تیره‌رنگ و چوبی رستوران، حس و حال خاصی به آن داده است. سرهای حکاکی شده و تزیینی فیل‌ها، حال و هوای رستوران‌های هندی استعماری را زنده می‌کند.

رستوران Apfelwein Solzer

رستوران های فرانکفورت

این رستوران بیش از یک قرن قبل توسط خانواده‌ی Solzer پایه‌گذاری شده است. جایی که در آن می‌توانید غذاهای سنتی فرانکفورت را نوش جان کنید و سس سبز مخصوص این منطقه را که با تخم مرغ و انواع سبزیجات معطر آماده می‌شود، امتحان کنید. انواع سوسیس، دامپلینگ، استیک و سایر غذاها را می‌توانید در منوی رستوران ببینید. یک باغ فضای باز در کنار آن قرار دارد که در آن در روزهای تابستانی و زمانی که آب و هوا مناسب باشد، برای مشتریان میز و صندلی چیده می‌شود.

رستوران فرانسوی (Restaurant Francais)

رستوران های فرانکفورت

این رستوران، یکی دیگر از رستوران‌های مرکز فرانکفورت است که ستاره‌ی میشلن دارد. تخصص این رستوران در غذاهای فرانسوی است و به خاطر غذاهای دریایی و تنوع وسیعی از انواع ماهی، شهرت دارد. در تراس و باغ این رستوران هم زمانی که آب و هوا مساعد باشد، میز و صندلی وجود دارد. فضای رستوران با رنگ سفید و قرمز تزیین شده است، کاغذ دیواری گل‌دار دارد و پنجره‌های بزرگ آن رو به تراس باز می‌شود. سرآشپز این رستوران از سال ۲۰۰۸، ستاره‌ی میشلن دارد.

منبع theculturetrip

دیدگاه