پلاک ماندگار بر سر در خانه پدری دکتر روحانی نصب می شود

سیامک احدی
چهار شنبه، ۳ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۴۴
پلاک ماندگار بر سر در خانه پدری دکتر روحانی نصب می شود

پلاک ماندگار بر روی خانه پدری دکتر روحانی امروز با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کشور در سرخه استان سمنان نصب می‌شود.

«محمدحسین خواجه بیدختی» مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان سمنان، گفت:

دکتر مونسان، معاون رئیس جمهور عصر امروز چهارشنبه به منظور بازدید، افتتاح و کلنگ‌زنی چند پروژه به استان سمنان سفر می‌کند.

خانه پدری روحانی

وی با بیان این‌که نصب پلاک ماندگار بر روی سردرب منازل چهره‌های برجسته علمی، فرهنگی، هنری و...چند سالی است از سوی میراث فرهنگی در سراسر کشور انجام می‌شود، افزود:

دکتر حسن روحانی یکی از برجسته‌ترین شخصیت‌های علمی و سیاسی کشور و استان سمنان است، لذا نصب این پلاک ماندگار بر سردر خانه پدری رئیس جمهور در زادگاهش سرخه انجام می‌شود.

وی با اشاره به جایگاه رئیس جمهور به عنوان دومین مقام کشور و یکی از مبارزان و یاران امام راحل که از نخستین روزهای نهضت انقلاب اسلامی بنیان‌گذار کبیر انقلاب را همراهی می‌کردند، تصریح کرد

به همین منظور موزه رئیس جمهور روحانی در خانه تاریخی حشمت‌اللشکر سرخه راه‌اندازی می‌شود.

وی از حضور در شورای توسعه و آبادانی شهرستان سرخه به عنوان یکی دیگر از برنامه‌های مونسان در سرخه نام برد و گفت:

بازدید از خانه تاریخی حشمت اللشکر سرخه و بافت تاریخی و مسجد تاریخی امام سمنان، افتتاح پروژه گردشگردی خانه تاریخی کلانتر سمنان و شرکت در یک برنامه خبری از برنامه‌های روز اول سفر معاون رئیس جمهور است.

خواجه بیدختی، از کلنگ زنی فاز دو توسعه مجتمع گردشگری ایرانیان در روز پنجشنبه با حضور رئیس سازمان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کشور در سمنان خبر داد و گفت:

بازدید از مجتمع گردشگری ققنوس و حضور در ستاد اقتصاد مقاومتی استان و... از دیگر برنامه‌های دکتر مونسان در دومین روز سفر به استان سمنان است.

مطالب مرتبط:

    منبع ایسنا
    برچسب‌ها خانواده کجارو

    دیدگاه