رئیس سازمان میراث‌ فرهنگی به مناسبت بزرگداشت حافظ عصر امروز به شیراز سفر می‌کند

آزاده یوسف نژاد
چهار شنبه، ۱۹ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۴۴
رئیس سازمان میراث‌ فرهنگی به مناسبت بزرگداشت حافظ عصر امروز به شیراز سفر می‌کند

 معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری  عصر امروز برای حضور در مراسم بزرگداشت حافظ و بازدید از آثار تاریخی، به استان فارس سفر می‌کند.

علی‌اصغر مونسان معاون‌رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در سفر به استان فارس، امشب در مراسم بزرگداشت حافظ در حافظیه شرکت می‌کند و فردا پنجشنبه ۲۰ مهر نیز از برخی اماکن فرهنگی تاریخی این استان از جمله تخت جمشید بازدید خواهد کرد.

مونسان در سفر سه‌روزه خود به استان فارس ضمن زیارت حرم مطهر احمدبن‌موسی شاهچراغ(ع) از مجموعه‌های جهانی تخت‌جمشید و پاسارگاد، محور زندیه، مجموعه فرهنگی‌تاریخی سعدی و پروژه باغ موزه مشاهیر، مجموعه تاریخی ارگ کریم‌خانی و... بازدید خواهد کرد.

رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در این سفر همچنین با اسماعیل تبادار استاندار فارس دیدار می‌کند و نشستی با فعالان سرمایه‌گذاری و گردشگری استان فارس خواهد داشت.

مراسم برزگداشت خواجه حافظ شیرازی، شامگاه امروز چهارشنبه 19 مهر با حضور علی‌اصغر مونسان معاون‌ رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، و جمعی از مسئولان ملی و استانی و دوستداران حضرت حافظ در محل حافظیه در شیراز برگزار می‌شود.

دیدگاه