تجهیزات سفر: گیره نگهدارنده دوربین

سارا کرایی
دوشنبه، ۲۷ دی ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۳۰
تجهیزات سفر: گیره نگهدارنده دوربین

کپچر (Capture Clip) حمل دوربین بر روی بند کوله‌پشتی، کمربند یا کیف را برای شما امکان‌پذیر کرده است. این گیره‌ی نگهدارنده دوربین از جنس آلومینیوم و نایلون تقویت شده با شیشه است و ایمنی بسیار بالایی دارد. برای آشنایی با کپچر در ادامه با کجارو همراه باشید.

کپچر یک گیره نگه‌دارنده دوربین است که برای تمام عکاسان طراحی شده است؛ مهم نیست حرفه‌ای هستید یا آماتور، دوربین شما DLSR است یا یک دوربین کامپکت جمع و جور. با کپچر کلیپ (Capture Clip) دوربین خود را با آسودگی خیال تقریبا به هر چیزی که دوست دارید وصل کنید.

کپچر

گیره نگه‌دارنده دوربین

برای تمام عکاسان

قابلیت اتصال به تمام سطوح

انتخابی ایده‌آل برای فعالیت‌های دشوار

امکان تعویض لنز هر چه سریع‌تر

مقاوم دربرابر شرایط نامناسب هوایی

گیره دوربین

یک DLSR فول‌فریم دارید یا یک دوربین کامپکت بدون آینه مهم نیست، کپچر می‌تواند دوربین، لنز یا هر لوازم جانبی دیگری را با ایمنی کامل به بند کوله‌پشتی، کمربند، کیف یا هر جای دیگر که دم دست باشد وصل کند.

کپچر را می‌توانید روی سه‌پایه‌های نوع ARCA هم استفاده کنید.

گیره دوربین

بر خلاف دیگر راه‌حل‌های موجود برای حمل دوربین، کپچر دوربین شما را به طور کامل و با ایمنی بالا حمل می‌کند. همین مسئله کپچر را برای فعالیت‌های دشوار و عموما در فضای باز چون پیاده‌روی، دوچرخه‌سواری، اسکی، اسنوبورد و کوهنوردی کاملا ایده‌آل می‌سازد.

گیره دوربین

دوربین را می‌توانید در جهات مختلف به کپچر قفل کنید؛ بنابراین برای جابه‌جایی لنز سرعت‌ عمل بالاتری از خود نشان خواهید داد. مطمئن باشید در حال حاضر راه‌حل سریع‌تری برای تعویض لنز وجود ندارد.

گیره دوربین

 به راحتی می‌توانید با «قفل رهاسازی سریع» به دوربین خود دسترسی داشته باشید. این گیره توانایی نگهداری بیش از ۹۰ کیلوگرم وزن و در عین حال دسترسی فوق‌العاده بالایی دارد. همچنین، شما می‌توانید زمانی که دوربین در حال استفاده نیست، دکمه آزادسازی سریع را برای بالابردن بیشتر امنیت غیرفعال کنید.

گیره دوربین

کپچر از جنس آلومینیوم سبک و قوی و نایلون تقویت شده با شیشه است، هر دو این‌ها کپچر را در مقابل شرایط هوایی نامناسب مقاوم ساخته است.

دسترسی سریع‌تر و ایمن‌تر به دوربین خود را تنها با کپچر تجربه کنید.

برای دیدن سایر مقالات این مجموعه به صفحه‌ی اختصاصی تجهیزات سفر در کجارو مراجعه کنید.

مطالب مرتبط:

    منبع peakdesign
    برچسب‌ها

    دیدگاه