امکان استرداد اینترنتی بلیت قطار فراهم شد

تیم  کجارو
شنبه، ۳۰ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۱۵
امکان استرداد اینترنتی بلیت قطار فراهم شد

مسافران قطار از این به بعد می‌توانند بلیت خود را  اینترنتی مسترد کنند و مبلغ بلیت را به صورت اعتباری جدید در خریدهای آینده خود استفاده کنند. با کجارو  همراه باشید.

به تازگی یکی از شرکت‌های حمل و نقل ریلی اعلام کرده در راستای افزایش خدمات به متقاضیان سفر با قطارها، امکان استرداد اینترنتی بلیت‌ها را فراهم می‌کند.

سعید رهنما، مدیر بازاریابی و فروش شرکت رجا با اعلام این خبر اذعان کرد:

به زودی امکان استرداد بلیت در کاربری اینترنتی فروش بلیت قطارهای رجا فعال و مبلغ استرداد به صورت اعتبار خرید در کاربری اینترنتی مشتریان شارژ خواهد شد. استرداد و دریافت خسارت در کاربری اینترنتی خریدار بلیت بر اساس کد استرداد که به شماره همراه مسافر ارسال خواهد شد، انجام می‌شود.

 با راه‌اندازی این برنامه، متقاضیان حتما در زمان خرید بلیت باید شماره تلفن همراه خود را به صورت دقیق ثبت کنند در غیر این صورت مسئولیت عواقب ناشی از ثبت اشتباه شماره تلفن همراه و نشر اطلاعات شخصی، با شخص مسافر خواهد بود و از این رو مسافران پیامک‌های ارسالی از سامانه فروش را که حاوی اطلاعات بلیت خریداری شده آنهاست تا پایان سفر نگه‌داری کنند.

اطلاعات ارسالی از طریق سامانه‌ی فروش برای مسافر شامل: سریال بلیت در زمان خرید یا کد استرداد در زمان استرداد بلیت، کاملا شخصی و محرمانه بوده و از در اختیار قراردادن این اطلاعات به شخص ثالث باید خودداری شود.

منبع ایسنا

دیدگاه