آکواریوم کیش، دنیای ماهی های خلیج فارس

آکواریوم کیش، دنیای ماهی های خلیج فارس

مینا رهبری
| جمعه, ۳۰ فروردین ۹۸ ساعت ۱۴:۳۰

خلیج فارس تنوع موجودات آبزی گسترده‌ای دارد. آکواریوم کیش مجموعه‌ای است که بیش از ۷۰ نوع ماهی تزئینی و کمیاب خلیج فارس را در آکواریم‌های مجزای آب شور و شیرین در معرض دید علاقمندان قرار داده است.

تنوع و تعداد موجودات آبزی خلیج فارس بسیار گسترده است و همواره یکی از عوامل ترغیب کننده برای سفر به سواحل این خلیج است. سفر به کیش و سواحل خلیج فارس امکان دیدن زیبایی‌های زیر دریا را برای مسافران فراهم می‌کند.

آکواریوم کیش

آکواریوم جزیره‌ی کیش یکی از جاذبه‌های گردشگری این منطقه است. این آکواریوم به کسانی که از غواصی می‌ترسند یا امکان دیدن ماهی‌های رنگارنگ خلیج فارس را در زیر آب ندارند، این فرصت را می‌دهد که به راحتی و از پشت شیشه‌های آکواریوم ماهی‌های زیبا، رنگارنگ و کمیاب خلیج فارس را در آب‌های شفاف و زلال ببینند. 

آکواریوم کیش

این مجموعه‌ی کم نظیر در آکواریومی با حجم ۵۰ هزار لیتر مخصوص کوسه‌ها و ماهیان بزرگ خلیج فارس و در آکواریومی با حجم ۲۰ هزار لیتر، بیش از ۷۰ نوع ماهی تزئینی کمیاب و نایاب آب‌ شیرین را در معرض نمایش بازدیدکنندگان قرار داده است.  

آکواریوم کیش

از آن جایی که این جاذبه‌ی گردشگری یکی از کامل‌ترین، زیباترین و بی‌نظیرترین آکواریوم‌های ایران است، سالانه حدود یک میلیون بازدیدکننده را به این منطقه می‌کشاند. 

آکواریوم کیش

این مجموعه شامل یک بخش علمی حیوانات تاکسیدرمی شده و دیرینه شناسی نیز می‌باشد. علاوه بر انواع مختلف ماهی‌، از انواع خزندگان ایران و جهان مانند انواع مار و تمساح، پرندگان کمیاب و انواع پستانداران در این مجموعه نگه‌داری می‌شود و امکان بازدید از آن‌ها برای گردشگران وجود دارد.

آکواریوم کیش

آکواریوم کیش داخل ساختمان کانون هنر کیش واقع در خیابان فردوسی، جنب بوستان آهوان قرار دارد. اگر به کیش سفر کردید، سفر به دنیای زیر آب خلیج فارس و دنیای پر از رنگ ماهی‌ها را فراموش نکنید.

آکواریوم کیش

خوب است بدانید کجارو به گردشگرانی که قصد سفر به کیش را دارند، در انتخاب ارزان‌ترین تور کیش کمک می‌کند. شما می‌توانید از میان پکیج‌های ده‌ها آژانس معتبر همکار کجارو، تور مدنظرتان را انتخاب و سفرتان را با پایین‌ترین قیمت، برنامه‌ریزی کنید.

همچنین برای گشت و گذار برنامه‌ریزی شده در کیش، جاهای دیدنی کیش را در کجارو ببینید و اطلاعات لازم درباره هر کدام از آن‌ها را به راحتی بدست آورید.

منبع seeiran
برچسب‌ها کیش آکواریوم

دیدگاه  

    جستجوی تور، پرواز، هتل، رستوران و دیدنی‌ها...

    تورهای برگزیده

    تورهای برگزیده

    تبلیغات