بازار و پردیس سینمایی چارسو کجاست؟

علیرضا کیخا
شنبه، ۳۰ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۴۵
بازار و پردیس سینمایی چارسو کجاست؟

بازار چارسو کجاست؟ در قسمت چهارم از سری مقاله‌های «کجاست» قصد داریم به این مرکز خرید محصولات دیجیتالی سری بزنیم و با امکانات و راه دسترسی به آن آشنا شویم. 

مجموعه چارسو نام یک مرکز تجاری، تفریحی و فرهنگی است که شامل مرکز خرید، فودکورت و پردیس سینمایی چارسو می‌شود. این مجموعه درست رو‌به‌روی پاساژ معروف علاءالدین واقع شده است و محل مناسب، معماری و امکانات مدرنی که دارد باعث شده تا مورد استقبال بسیار زیادی قرار بگیرد.

charsoo-complex

مجموعه چارسو با معماری مدرن و البته بسیار امن‌تر نسبت به پاساژ علاءالدین

حتی در میان مردم این بازار از بازار موبایل ایران محبوب‌تر است و دلیلی که مردم از آن یاد می‌کنند، ساخته شدن این بازار در خیابان جمهوری و نزدیک‌تر بودن به بازارهای این خیابان و همچنین معماری و فضای مدرن‌تر آن است.

charsoo-complex

آدرس

این مجموعه در ضلع جنوب شرقی تقاطع خیابان جمهوری اسلامی و پل حافظ قرار دارد. 

موقعیت بازار چارسو روی نقشه

دسترسی

برای رسیدن به مجموعه چارسو می‌توانید از مترو استفاده کنید. بهترین ایستگاه مترو برای دسترسی به این مجموعه، ایستگاه سعدی در خط یک مترو تهران است. بعد از رسیدن به این ایستگا و خروج از ایستگاه می‌توانید با اتوبوس‌هایی که از میدان بهارستان به میدان جمهوری تردد می‌کنند، استفاده کنید و در ایستگاه پل حافظ از اتوبوس پیاده شوید و به مجتمع چارسو بروید. همچنین اگر استفاده از خط ۴ مترو برای شما راحت‌تر است می‌توانید در ایستگاه تئاتر شهر (که از نظر مسافت به چارسو نزدیک‌تر است) از قطار پیاده شده و پس از خروج از ایستگاه با حدود ده دقیقه پیاده‌روی به خیابان جمهوری بروید و با اتوبوس یا تاکسی یا ده دقیقه دیگر پیاده‌روی به مجتمع چارسو برسید.

charsoo-complex

فودکورت چارسو

بخش بازار این مجموعه شامل نمایندگی شرکت‌های بزرگی مثل ال‌جی و سامسونگ و فروشگاه‌های فروش محصولات دیجیتالی و لوازم‌خانگی است. بخش فودکورت هم با حضور برندهای نام آشنای فست‌فود و رستوران‌ها با غذاهایی با کیفیت و قیمت مناسب آماده پذیرایی از شما است.

charsoo-complex

مراسم اکران خصوصی فیلم «من» با حضور کارگردان فیلم در پردیس سینمایی چارسو

پردیس سینمایی چارسو واقع در طبقه هفتم مجموعه، دارای پنج سالن سینما با تکنولوژی صدا و تصویر به‌روز است و محیطی خارجی آن هم با فرش قرمز و معماری زیبا شما را به یاد فرش قرمز جشنواره‌های سینمایی می‌اندازد. همچنین اکران خصوصی و عمومی بعضی از فیلم‌ها به‌همراه مصاحبه و نشست عوامل فیلم هم اخیرا در این مجموعه برگزار می‌شود. برای خرید آنلاین بلیط‌های این پردیس می‌توانید به سایت (cinemacharsou.com) مراجعه کنید.

درمجموع مجموعه بازار و پردیس سینمایی چارسو با امکانات و معماری مدرن محلی مناسب برای خرید و گذراندن اوقات فراغت شما است. اگر از حضور در این محل تجربه‌ای دارید آن را با کجارو و خوانندگان ما در میان بگذارید.

منبع کجارو

دیدگاه  

    تبلیغات