جزئیات برگشت قسط اول تمتع ۹۵ به زائران

تیم  کجارو
سه شنبه، ۱۱ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۱۵
جزئیات برگشت قسط اول تمتع ۹۵ به زائران

سازمان حج و زیارت اعلام کرد که با توجه به اعزام نشدن زائران ایرانی به حج تمتع ۹۵، زائران می‌توانند نسبت به دریافت اصل مبلغ قسط اول و سود آن اقدام کنند.

مقاله‌های مرتبط:

با توجه به محروم شدن زائران ایرانی از انجام فریضه‌ی حج در سال جاری در پی کارشکنی‌های عربستان سعودی در خصوص انجام تمهیدات لازم برای پذیرش حجاج ایرانی، زائران عزیزی که در خصوص پرداخت قسط اول هزینه سفر خود (مبلغ ۵۰ میلیون ریال) در شعب بانک ملی در حساب شخصی که به نام آنان افتتاح شده، اقدام کرده‌اند، می‌توانند با مراجعه به بانک و ارائه‌ی مدارک شناسایی، نسبت به دریافت اصل مبلغ قسط اول پرداختی و سود تعلق گرفته به آن اقدام کنند.

در صورت پس گرفتن مبلغ قسط اول، اولویت اعزام زائران در نوبت تشرف برای سال‌های بعد محفوظ خواهد بود و در صورت فراهم آوردن شرایط لازم از سوی کشور میزبان و راه‌اندازی مجدد سفر حج، زائران می‌توانند به این سفر معنوی اعزام شوند.

پس‌گرفتن مبلغ یک میلیون تومان ودیعه‌ که بابت ثبت‌نام اولیه زائران در شعب بانک‌های ملی مربوط به ثبت‌نام‌های اولیه از زائران در سال‌های ۸۶ به قبل از متقاضیان دریافت شده، به منزله‌ی انصراف از اعزام به حج تلقی شده که لازم است متقاضیان در این خصوص دقت لازم و کافی را به عمل آورند.

برچسب‌ها حج

دیدگاه  

    تبلیغات