جایگزینی کیش با ترکیه با فروش بلیط نوروزی زیر قیمت مصوب

تیم  کجارو
یکشنبه، ۱۵ فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۳۰
جایگزینی کیش با ترکیه با فروش بلیط نوروزی زیر قیمت مصوب

معاون گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش با اشاره به افزایش مسافران نوروزی به جزیره کیش گفت: با توجه به اتفاقات اخیر در ترکیه، تعداد زیادی از مردم، کیش را جایگزین سفر به مقاصد گردشگری این کشور توریستی کردند.

«محمدمحب خدایی» با بیان اینکه ضریب اشغال هتل‌های جزیره کیش ۱۰۰ درصد بود، بیان کرد که امسال کیش رکورددار افزایش سفرهای نوروزی و ضریب اشغال هتل‌ها و فروش بلیط‌های خدمات گردشگری مانند کنسرت‌ها و پارک دلفین‌ها و جنگ‌های شادی بود.

وی افزود که با وجود اینکه تعداد برگزاری خدمات گردشگری افزایش یافته بود، اما به‌دلیل تعداد بالای گردشگران تور کیش و دیگر مسافران این جزیره، ظرفیت تمام برنامه‌های نوروزی برای مسافران به‌طور ۱۰۰ درصدی کامل شده بود.

معاون گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش با اشاره به تاثیرگذاری شرایط ترکیه در افزایش سفر به کیش، گفت:

به‌دلیل ناآرامی‌های اخیر در ترکیه، عده‌ای کیش را جایگزین سفر به ترکیه کردند و کیش هم یکی از بهترین مقاصد گردشگری حلال برای مسافران نوروزی بود.

محب خدایی ادامه داد که برنامه‌ریزی خوبی برای گردشگران نوروزی جزیره کیش انجام شده بود و خوشبختانه مسافران هم از این برنامه به‌شدت استقبال کردند. به‌طور قطع اگر برنامه و خدمات خوبی به مسافران ارائه شود، میزان سفرهای خارجی هم کاهش می‌یابد.

وی با اشاره به افزایش سفرهای نوروزی به کیش گفت که در بخش سفرهای هوایی افزایش ۱۴ درصدی نسبت به سال گذشته را تجربه کردیم و با توجه به اینکه دریا طوفانی بود در بخش سفرهای دریایی هم افزایش دو درصدی را داشتیم و در بخش سفر با خودرو هم افزایش ۴۰ درصدی را تجربه کردیم.

معاون گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش با اشاره به آرام بودن بازار فروش بلیط هواپیما با توجه به آزادسازی قیمت‌ها گفت:

آزادسازی قیمت‌ها باعث نشد که بازار سیاه به وجود آید یا بلیتی گران به دست مسافران کیش برسد. حتی در برخی از ساعات و ایام نوروز هم قیمت بلیط هواپیما به مقصد کیش، زیر نرخ مصوب به فروش رسید و در طول این ایام به‌هیچ‌وجه افزایش قیمتی صورت نگرفت و بلیط‌ها با قیمت مصوبه گذشته به فروش رفتند.

محب خدایی همچنین با اشاره به‌اضافه شدن دو ایرباس به ناوگان کیش ایر گفت که دو فروند هواپیمای ایرباس میزان جابه‌جایی مسافر به جزیره کیش را افزایش داد.

مطالب مرتبط:

    منبع ایلنا
    برچسب‌ها کیش سفر امن نوروز

    دیدگاه