ابزار سفر: کمربند هوشمند با سگکی از جنس فلش مموری

سارا کرایی
دوشنبه، ۸ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۵۹
ابزار سفر: کمربند هوشمند با سگکی از جنس فلش مموری

توکافلش اولین فلش مموری دنیا است که به‌نوعی طراحی شده که در محل سگک کمربند قرار بگیرد. اما این تنها ویژگی این فلش منحصربه‌فرد نیست در ادامه با کجارو همراه باشید و درباره این توکافلش بیشتر بخوانید.

فلش مموری از آن دسته وسایلی است که فضای زیادی را اشغال نمی‌کند و به‌همراه داشتن آن چندان هم دشوار نیست، اما گم شدن احتمالی فلش مموری یکی از دغدغه‌های مهمی است که اغلب به سراغ افراد می‌آید.

توکافلش

اما اگر به‌جای فلش‌های معمولی یک توکافلش (TokaFlash) به همراه داشته باشید، بدون شک، اوضاع فرق خواهد کرد. چون توکافلش یکی از بهترین فلش مموری‌هایی است که تابه‌حال دیده‌اید ـ فلشی که به آسانی می‌شود آن را روی کمربند نصب کرد.

توکافلش

 به این شکل، همیشه به فلش خود دسترسی خواهید داشت، بدون اینکه کوچک‌ترین فضایی را در میان لوازم سفر اشغال کرده باشد. هدف از ساخت چنین وسیله‌ای، تنها، افزایش راحتی و آسایش افراد برای انتقال داده‌ها و اطلاعات است.

توکافلش

اگر قصد انتقال اطلاعات از تلفن همراه به کامپیوتر را داشته باشید، استفاده از توکافلش آسان‌ترین و مطمئن‌ترین راه است. توکافلش به سیستم ارتباطی وایرلس هم مجهز است و از این بابت کارکردن با توکافلش راحت‌تر هم شده است.

توکافلش

 وقتی کارتان با فلش مموری تمام شد، می‌توانید آن را نزدیک جایگاه سگگ کمربند ببرید و گیره آن را رها کنید. ۸ آهن‌ربا نئودیمیم باعث کشیده شدن فلش به‌سمت کمربند می‌شوند و فلش مموری شما را در جای مناسب ثابت نگه می‌دارند.

دانلود 720P | دانلود 360P

ابزار سفر دوشنبه‌ها و چهارشنبه‌ها، ساعت ۱۱:۵۹ شب در کجارو منتشر می‌شود. برای دیدن سایر مقالات این مجموعه به صفحه‌ی اختصاصی ابزار سفر در کجارو مراجعه کنید.

مطالب مرتبط:

    منبع tokaflash
    برچسب‌ها

    دیدگاه