بازار کتاب فروزنده کجاست؟

بازار کتاب فروزنده کجاست؟

علیرضا کیخا
| پنجشنبه, ۲۷ آبان ۹۵ ساعت ۲۱:۰۰

بازار کتاب فروزنده کجاست؟ به مناسبت ۲۷ آبان روز کتاب‌فروشی‌ها قصد داریم یکی از مراکز فروش کتاب در تهران را به شما معرفی کنیم. با کجارو همراه باشید تا با راه‌های دسترسی به مجتمع فروزنده بیشتر آشنا شویم.

معرفی

مجتمع تجاری فروزنده یکی از مراکز فروش کتاب در خیابان انقلاب اسلامی است که همه روزه تعداد زیادی از اهالی کتاب و فرهنگ برای خرید به آن مراجعه می‌کنند. در سمت راست ورودی این مجتمع یک مغازه فروش روپوش پزشکی و مشاغل دیگر قرار دارد و روبروی آن کتاب‌فروشی که به فروش کتاب‌های مربوط به سینما، عکاسی و هنری می‌پردازد. در این مجتمع کتاب‌ها با عناوین مختلف از مهندسی و پزشکی گرفته تا زبان و کتاب‌های مربوط به کودک به فروش می‌رسند. در طبقات بالایی مجتمع واحدهای اداری و در زیرزمین کافی‌نت، مغازه‌های چاپ و کپی و غیره وجود دارد. با تصاویر اختصاصی کجارو از این بازار همراه باشید.

بازار کتاب فروزنده

بازار کتاب فروزنده

بازار کتاب فروزنده

بازار کتاب فروزنده

بازار کتاب فروزنده

بازار کتاب فروزنده

بازار کتاب فروزنده

بازار کتاب فروزنده

آدرس

مجتمع فروزنده در خیابان انقلاب، بین خیابان ۱۲ فروردین و خیابان فخر رازی قرار دارد.

موقعیت بازار کتاب فروزنده بر روی نقشه

دسترسی

برای رسیدن به مجتمع فروزنده می‌توانید از مترو استفاده کنید و در خط ۴ مترو، در ایستگاه میدان انقلاب اسلامی از قطار پیاده شوید و پس از حرکت به سمت شرق پس از گذشتن از خیابان ۱۲ فروردین به مجتمع فروزنده برسید. همچنین اتوبوس‌های بی‌آر‌تی‌های مسیر میدان آزادی - تهرانپارس هم از این میدان می‌گذرند و با توجه به اهمیت بالای این میدان و پر رفت و آمد بودن آن، از نقاط مختلف شهر به میدان انقلاب اسلامی اتوبوس و تاکسی به صورت مستقیم وجود دارد. با حدود ده دقیقه پیاده‌روی می‌توانید از میدان انقلاب تا مجتمع فروزنده را طی کنید و در مسیر هم به کتاب‌فروشی‌ها سر بزنید و به  خرید کتاب بپردازید.

بازار کتاب فروزنده

آیا شما هم در این مجتمع حضور داشته‌اید؟ تجربیات خود را با کجارو و خوانندگان ما در میان بگذارید.

منبع کجارو

دیدگاه  

    تبلیغات