بهترین مراکز خرید آنکارا

بهترین مراکز خرید آنکارا

نیلوفر دوشیری
| دوشنبه, ۱۰ آبان ۹۵ ساعت ۱۳:۰۰

ترکیه که این روز‌ها به یکی از مقاصد مورد علاقه‌ی گردشگران، خصوصا گردشگران ایرانی تبدیل شده، به عنوان یکی از بازار‌های مهم برای خرید نیز محسوب می‌شود. بسیاری تنها برای خرید به این کشور سفر می‌کنند. آنکارا از جمله شهر‌هایی است که گردشگران زیادی را به خود جذب می‌کند و بازار‌های بسیار زیبا و معروفی دارد. اگر علاقه‌مند به خرید هستید یا قصد سفر به آنکارا را دارید، با کجارو همراه شوید.

مقاله‌های مرتبط

آنکارا یکی از مراکز تجاری مهم و فرهنگی در ترکیه است. خرید در آنکارا بسیار جالب و هیجان‌انگیز است و از آن‌جایی‌که تعداد مراکز خرید، بازار‌ها و بوتیک‌های مختلف زیاد است، بدون شک خرید شما بیش از یک روز طول خواهد کشید. یکی از دلایلی که مردم زیاد برای خرید به این‌جا می‌آیند، وجود انواع محصولات است. در این‌جا می‌توانید از میوه و خشکبار تا برند‌های معروف دنیا پیدا کنید.

خیابان سیکریکسیلار یوکوسو 

مراکز خرید آنکارا

این خیابان یکی از اصلی‌ترین مراکز خرید در آنکارا محسوب می‌شود. و به دلیل وجود مغازه‌هایی که اجناس سنتی مثل فرش‌های دستباف، زیور‌الات چرمی و بسیاری وسایل دیگر را با قیمتی بسیار مناسب به فروش می‌رسانند، میان گردشگران بسیار محبوب است. 

قلعه‌ی آنکارا

مراکز خرید آنکارا

محل‌های خریدی که در اطراف این قلعه وجود دارند، مغازه‌هایی بسیار خاص و تک در آنکارا شناخته می شوند. مردم هنگام خرید در اینجا بسیار چانه می‌زنند. اگر شما نیز جزو آن دسته از افرادی هستید که به تخفیف گرفتن علاقه‌مند هستند، از خرید در اطراف این قلعه لذت خواهید برد. اکثر فروشندگان در اینجا خانم هستند و اجناسی زیبا و تک مانند انواع سوغاتی‌ها، اجناس نقره، فرش‌ها و جنس‌های قدیمی را عرضه می‌کنند. اگر خوش شانس باشید، می‌توانید شاهد تلاش بی وقفه و خستگی ناپدیر فروشندگان هنگام آماده کردن ویترین مغازه‌ها، باشید. 

بازار باکیرسیلار کازسیسی 

مراکز خرید آنکارا

این بازار به دلیل داشتن اجناس مسی بسیار معروف است. اما اگر در آن خوب جستجو کنید، می‌توانید جواهرات، اجناس عتیقه و فرش‌های دستباف بیابید. این بازار برای همه‌ی کسانی که به دنبال اجناس اصل، با کیفیت و دست ساز هستند، مناسب است. اگر شما نیز جزو این افراد هستید، حتی از خرید در این‌جا، لذت خواهید برد.

فروشگاه عطر Pardas

مراکز خرید آنکارا

این فروشگاه که در بلوار آتاتورک واقع شده، در سال ۱۹۹۷ تاسیس شده است. در این فروشگاه که در شهر نیز بسیار معروف است، از انواع عطر‌ها با برند‌های بین‌المللی و معروف تا عطر‌ها و اسانس‌های معمولی وجود دارد.

خیابان تونالی هیلمیمراکز خرید آنکارا

خیابان تونالی هیلمی یکی از بهترین و زیبا‌ترین خیابان‌های آنکارا است. این خیابان پر از مغازه‌ها، بوتیک‌ها و مکان‌های مناسب برای خرید سوغات است. این خیابان زیبا و کمی مدرن است و قیمت اجناس نیز کمی بالا‌تر از دیگر مناطق شهر است. خرید در این‌جا بسیار عالی و لذت بخش خواهد بود. 

مجتمع تجاری کاروم

مراکز خرید آنکارا

کاروم که یکی از بزرگ‌ترین مراکز خرید در ترکیه محسوب می‌شود، در خیابان معروف تونالی هیلمی واقع شده است. نام این مجتمع از نام بازرگان آشوری، کاروم، گرفته شده است. این مرکز که در چندین طبقه است، یکی از بهترین مراکز خرید محسوب می‌شود چرا‌ که در آن همه نوع جنس با بهترین کیفیت به فروش می‌رسد. هر چیزی که ممکن است به آن نیاز داشته باشید، در این‌جا یافت می‌شود.

منبع gpsmycity
برچسب‌ها لوکیشن

دیدگاه  

    تبلیغات