یک طرفه شدن جاده‌ چالوس از ساعت ۱۵ امروز و هراز از ساعت ۱۵ فردا

تیم  کجارو
جمعه، ۲۳ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۳۰
یک طرفه شدن جاده‌ چالوس از ساعت ۱۵ امروز و هراز از ساعت ۱۵ فردا

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا با اشاره به ترافیک نیمه‌سنگین در محور چالوس، از یک‌طرفه شدن این جاده از ساعت ۱۵ امروز و یک‌طرفه شدن جاده هراز از ساعت ۱۵ فردا خبر داد.

«سرهنگ محمدحسین حمیدی» رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا گفت که براساس آخرین اخبار دریافتی، ترافیک در ابتدای محور کرج-چالوس، از میدان امیرکبیر تا تونل ۵ و همچنین باند شمالی آزادراه کرج-قزوین از پل حصارک تا پل کردان، نیمه‌سنگین گزارش شده است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا در ادامه افزود:

همچنین، با توجه به شرایط ناپایدار جوی، در اکثر محورهای استان‌های فارس، کهگیلویه و بویراحمد، خوزستان، چهارمحال و بختیاری، کرمان و اصفهان بارش پراکنده باران جریان دارد که توصیه می‌شود تا رانندگان با در نظر گرفتن فاصله طولی مناسب و سرعت مطمئنه از بروز هرگونه سانحه برای خود و دیگران جلوگیری کنند.

وی ادامه داد که علاوه بر این موارد بارش برف در محور کوهرنگ به مسجد سلیمان در استان کهگیلویه و بویراحمد گزارش شده است و محور اردبیل به سراب در استان اردبیل با یخ‌زدگی همراه است که تردد در این مسیر تنها با داشتن زنجیر چرخ امکان‌پذیر است.

حمیدی با اشاره به ترافیک نیمه‌سنگین در محور چالوس، از اعمال محدودیت تردد از ساعت ۱۲ امروز در میدان امیرکبیر به سمت چالوس خبر داد و گفت:

این محدودیت برای تمامی خودروهای عبوری از ساعت ۱۲ امروز اعمال می شود و از ساعت ۱۵ امروز نیز تردد در این جاده از سمت چالوس به سمت کرج، به صورت یک‌طرفه انجام خواهد شد و تردد در این جاده تا ساعت ۳ صبح فردا به صورت یکطرفه خواهد بود.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا در پایان با بیان اینکه این محدودیت از ساعت ۱۲ فردا نیز برای جاده‌ هراز در محدوده رودهن تا آب‌اسک در نظر گرفته می‌شود از محدودیت تردد انواع کامیون، کامیونت و تریلر در محورهای هراز، فیروزکوه، قزوین به رشت، ساوه به همدان و یزد به طبس خبر داد.

برچسب‌ها ترافیک

دیدگاه