همایش تحلیل گردشگری ایران در دوران پساتحریم، مهلت ارسال مقاله تا ۱۵ بهمن

تیم  کجارو
دوشنبه، ۲۸ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۰۰
همایش تحلیل گردشگری ایران در دوران پساتحریم، مهلت ارسال مقاله تا ۱۵ بهمن

دبیر همایش ملی تحلیل گردشگری ایران در دوران پساتحریم از تمدید مهلت ارسال مقالات به همایش خبر داد. این همایش ۲۶ بهمن ماه سال جاری در سازمان میراث فرهنگی برگزار خواهد شد.

  به نقل از روابط عمومی مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران (ISTTA)، رئیس مرکز گردشگری علمی - فرهنگی دانشجویان ایران در ارتباط با برگزاری همایش ملی گردشگری ایران در دوران پساتحریم گفت:

روند اجرایی و سازوکارهای برگزاری همایش با توجه برنامه‌ریزی‌ها و پیش‌بینی‌های انجام شده به خوبی پیش می رود. طبق پیش‌بینی‌های به عمل آمده، همایش ۲۶ بهمن ماه سال جاری در سازمان میراث فرهنگی برگزار خواهد شد. تاکنون ۷۳ مقاله به دبیرخانه همایش ملی گردشگری ایران در دوران پساتحریم ارسال شده است. بیشترین مقالات ارسالی در حوزه دیپلماسی گردشگری، سیاست‌گذاری گردشگری، گردشگری سلامت، ماهیت‌شناسی تحریم و اثرات آن بر فعالیت‌های گردشگری ایران هستند.

دبیرخانه همایش، مقالات کاربردی اساتید، دانشجویان و پژوهشگران را به خصوص در حوزه دیپلماسی گردشگری، سرمایه‌گذاری و توسعه صادرات خدمات گردشگری، سیاست‌گذاری گردشگری و چشم‌انداز گردشگری در دوران پساتحریم پذیرش خواهد کرد.

 لغو تحریم‌ها بخصوص برای حوزه گردشگری می‌تواند فضای رونق، اشتغال و کسب درآمد را در کشور بهبود بخشد. نخستین گام برای رسیدن به این هدف بزرگ بدون تردید بازاریابی علمی، سنجش راهکارهای مبتنی بر تجربه در کنار مدیرانی کارآزموده و باانگیزه است. به طور کلی اگر برنامه راهبردی مناسبی در حوزه گردشگری وجود داشته باشد، این حوزه می‌تواند اقتصاد ایران را متحول نماید.

دبیر همایش در ادامه با ارائه جزئیاتی از  نحوه برگزاری همایش گفت:

  پنل‌های مختلفی از جمله چالش‌های سیاستگذاری حوزه گردشگری کشور، جایگاه دیپلماسی عمومی در گردشگری، ماهیت‌شناسی تحریم و اثرات آن بر گردشگری و ... در صبح و بعدازظهر روز همایش برگزار خواهد شد.

 مقالات منتخب در قالب کتاب و مجموعه مقالات همایش منتشر خواهد شد و به نویسندگان مقالات پذیرفته شده گواهی اعطا می‌شود.

همچنین مهلت ارسال اصل مقالات تا ۱۵ بهمن ماه سال جاری است و اساتید، دانشجویان، پژوهشگران علاقه‌مند به حوزه گردشگری می‌توانند برای شرکت در همایش و کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.tourismpeace.ir و www.istta.ir مراجعه کنند یا با شماره تلفن‌های ۶۶۴۹۱۱۳۶ و ۶۶۴۹۱۲۲۲ تماس بگیرند.

منبع: خبرگزاری مهر

مطالب مرتبط:

    برچسب‌ها خانواده کجارو

    دیدگاه