مکان‌ های رویایی برای ماه عسل بدون موبایل و تکنولوژی

سیما احدی
سه شنبه، ۳ شهریور ۱۳۹۴ ساعت ۲۰:۳۰
مکان‌ های رویایی برای ماه عسل بدون موبایل و تکنولوژی

با پیشرفت تکنولوژی دیگر تلفن همراه بخشی جدانشدنی از زندگی همه شده و تصور زندگی بدون آن تقریبا ناممکن است. اما آیا حاضرید به خاطر زندگی مشترک و همسرتان برای مدت کوتاه دوران ماه عسل از آن دور باشید و بدون آن زندگی کنید؟ پس از آشنایی با این مکان‌های رویایی، با کمال میل به دنبال مکان‌های این چنینی خواهید گشت تا با همسرتان به آنجا سفر کنید. با کجارو همراه شوید.

تصور کنید در ماشین لیموزین با لباس عروس خود نشسته‌اید، بسیار هیجان دارید و از افرادی که دوست‌تان دارند دور می‌شوید و آن‌ها از شما عکس می‌گیرند و شما دست تکان می‌دهید. wedding به سمت همسرتان برمی‌گردید، او هم مشغول اشتراک گذاشتن عکس‌های گرفته شده از خود در صفحات مجازی است، و تمامی زمان ماه‌ عسل خود را  با گوشی می‌گذراند. زمانه‌ای شده که ۸۴ درصد افراد حتی یک روز را بدون‌ گوشی‌های هوشمندشان نمی‌توانند بگذرانند، تکنولوژی در زندگی ما تأثیر بسیاری گذاشته، که نباید این گونه باشد. leave-smartphone در این مقاله از کجارو لیستی از مکان‌های آرام و رویایی را معرفی کردیم.

۱. Jade Mountain Resort در سنت لوسیا

Jade-Mountain-Resort main_img-rates هر ۲۹ پناهگاه این کوه پر از رفت‌و‌آمد مکرر است. از امکانات این مکان جکوزی و استخرهای متعدد است که به طور قطع هیچ‌گونه تکنولوژی مانند تلویزیون، رادیو، موبایل و هر چیزی که شما را از این محیط دور کند در این مکان وجود ندارد. حمام آفتاب در کوه‌های Gros و Piti و دریای کارائیب بسیار لذت‌بخش است.

۲. Playa Zipolite در مکزیک Playa-Zipolite

playa_zipolite_alejandro_linares_garcia_wikimedia_att_15042014 zipolite-sunrise در این مکان هیچ عابر بانکی وجود ندارد، انگار این محل از جهان عقب مانده است. مردم روستای ساحلی، تنها ساکنان این محل بسیار دوست‌داشتنی هستند. مردم اغلب از یک ماه قبل برای رزرو جا و اتاق اقدام می‌کنند تا از آفتاب و سواحل آن لذت ببرد. بعضی از این امکانات برای ساخت فیلم Y Tu Mamá También در سال ۲۰۰۱ بوده است.

۳. Travaasa Hana, Maui در هاوایی

Travaasa-Hana

53dabaf96dec627b149fe9b9_travaasa-hotel-hana-maui-maui-hawaii-103864-1 1433-hana-aerial فقط ۷۰ اتاق در این ساحل شرقی (Maui) وجود دارد، که هیچ‌کدامشان هم رادیو، تلویزیون یا ساعت ندارند که بخواهد شما را از توجه به همسرتان یا اقیانوس آرام منحرف کند.

۴. دیدبان آتش (Fire Lookouts) در آمریکا

Fire-Lookouts

03231 101803_1600x1200 در سرتاسر جنگل‌های آمریکا این دیدبان‌ها برای رصد نشانه‌های آتش در جنگل وجود دارد. در سال ۱۹۴۰ حدود ۴۰۰۰ کلبه در قله‌ی کوه‌ها و صخره‌های سراسر این کشور وجود دارد و چند مورد از آن‌ها برای اجاره در دسترس است که قیمت اجاره‌ی آن برای هر شب ۳۰ دلار است. اجاره‌ی یکی از این اتاق‌ها رسما به معنی اقامت درون ابرها البته با امکانات کم است. اما چشم‌اندازها و فرار از زندگی دیجیتال روزمره بسیار ارزشمند است.

۵. The Vintages, Dayton در اورگانThe-Vintages

The-Vintages-94 The-Vintages-46 Vintages در قلب اورگان واقع شده، ثابت می‌کند که زندگی در وَن بسیار جالب است. حدود ۱۵ وَن به قدمت ۷۰ سال مجهز به گریل، قهوه‌جوش و در بازکن در این منطقه وجود دارند. بادبان‌ها را بالا ببرید و یکی از بهترین منابع Pinot Noir (نوعی انگور) آمریکا را جست وجو کنید.

۶. Ecco La Cucina, Tuscany در ایتالیا

Ecco-La-Cucina foto-fiorano-esterno.jpeg-2_0 Old-Mill-kitchen در Ecco La Cucina یک مدرسه‌ی آشپزی و یک شرکت تور‌ تاسکانی وجود دارد که با دست‌های آردی ناشی از درست کردن پاستا‌های خوشمزه نمی‌توانید، به گوشی خود دست بزنید. به علاوه سرآشپز Gina Stipo مانند تورهای پیاده‌روی شما را به کلاس‌‌های آشپزی در تاسکانی می‌برد. این کلاس‌ها در آشپزخانه‌های سنگی ۹۰۰ ساله‌ تاسکانی در نزدیکی Siena (ساختمانی معروف) بدون هیچ امکانات الکترونیکی برگزار می‌شود. منبع: huffingtonpost

مطالب مرتبط:

    برچسب‌ها

    دیدگاه