باغ خدایان، صخره‌ های قرمز کلرادو

باغ خدایان، صخره‌ های قرمز کلرادو

علی نظرپور
| سه شنبه, ۲ تیر ۹۴ ساعت ۱۵:۰۰

دست نقاش و معمار طبیعت، خیلی وقت‌ها طرح‌های ناب و زیبایی می‌کشد که با تمام سادگی‌شان انسان را مجذوب خود می‌کند. در ادامه با کجارو همراه باشید تا به مرور یکی از معماری‌های طبیعی خلقت بپردازیم.

 کلرادو، ایالات متحده

صخره‌های قرمز رنگ با ویژگی‌های منحصر به‌فرد خود اشکال غیر قابل باوری را خلق کرده‌اند. صخره‌های مشهوری مثل دوقلو‌های سیامی، ویندو راک یا صخره‌‌ی متوازن ثابت می‌کنند که بهترین هنرمند خود طبیعت است.

wpid-gardenofgods8.jpg

باستان‌شناسان برآورد کرده‌اند که انسان‌ها از 250 سال قبل از میلاد در این ناحیه ساکن بوده‌اند. نام فعلی این منطقه توسط یک نقشه بردار انتخاب شده است. این ناحیه سالانه پذیرای بیش از دو میلیون گردشگر است که همین موضوع این پارک را تبدیل به محبوب‌ترین مقصد گردشگری کلرادو کرده است. در این ناحیه می‌توانید به اسب‌سواری، کوه‌نوردی، قله‌نوردی و پیاده‌روی بپردازید. در ضمن، به دلیل مناظر زیبا و تحسین‌برانگیز، این ناحیه به شدت مورد توجه عکاسان است و برای ورود به آن نیازی به پرداخت هزینه نیست.

همه‌ی طول سال برای سفر به این ناحیه مناسب است. اما ورود به پارک، از اول ماه می تا آخر ماه اکتبر از ساعت ۵ صبح تا ١١ شب و از اول ماه نوامبر تا اواخر ماه آوریل از ساعت ۵ صبح تا ٩ شب و عزیمت به پارک از سمت کلرادو با اتومبیل امکان پذیر است. در ادامه به تماشای آلبوم عکس این پارک  زیبا می‌نشینیم:

wpid-gardenofgods3.jpg

wpid-gardenofgods2.jpg

wpid-gardenofgods.jpg

wpid-gardenofgods6.jpg

wpid-gardenofgods5.jpg

wpid-gardenofgods9.jpg

wpid-gardenofgods4.jpg

wpid-gardenofgods7.jpg

نظر شما در مورد این منطقه‌ی زیبا چیست؟

منبع: placestoseeinyourlifetime

مطالب مرتبط:

    برچسب‌ها

    دیدگاه  

      تبلیغات