‍ پشت پرده کمبود تخت در هتل‌های اصفهان

‍ پشت پرده کمبود تخت در هتل‌های اصفهان

تیم  کجارو
| پنجشنبه, ۱۲ آذر ۹۴ ساعت ۱۴:۰۰
 رئیس اتحادیه هتلداران استان اصفهان از کشف حقایق جدیدی درباره افراد پشت پرده ذی نفع در ارائه تصویر غلط از کمبود تخت در هتل های اصفهان و رزروهای دروغین خبر داد.
مهدی نریمانی اظهار کرد:
تناقض در آمارهای درصد اشغال هتل های اصفهان به ویژه هتل های پنج و چهار ستاره در ایام پیک مسافرت ها با تقاضا، ما را برآن داشت تا تحقیقات دقیق تری در این زمینه به عمل آوریم.
وی با بیان اینکه اطلاعات رزرو واحدهای فعال اقامتی در عرصه گردشگری محرمانه و رقابتی برای آن واحدها محسوب می شود، افزود:
با ایجاد همدلی در میان هتلداران برای رفع این ابهام بزرگ، مدیران هتل های اصفهان در اقدامی کم نظیر اطلاعات رزرواسیون خود را در اختیار اتحادیه قرار دادند.
نریمانی تاکید کرد:
پس از برررسی های دقیق و موشکافانه متوجه شدیم که چندین شرکت بزرگ معتبر در زمینه ورود گردشگران خارجی به ایران، به رزرو همزمان تعداد زیادی از تخت های هتل های اصفهان در ایام پیک با یک کد رزرو، اقدام کرده اند.
دبیر اتحادیه‌های مراکز اقامتی کشور با ابراز تاسف از این رویداد افزود:
این شرکت های بزرگ در ادامه، یکماه قبل از زمان تور، تمام رزرواسیون خود را کنسل کرده و تنها یکی از رزروهای خود را پر کرده اند.
وی با بیان اینکه این اقدام علاوه بر وارد آوردن خسارت به واحدهای اقامتی در ایام پیک، تبعات بسیار بزرگتری برای صنعت گردشگری ایران داشته است، بیان کرد:
اصفهان یکی از مقاصد اصلی گردشگران خارجی است و لذا رزرواسیون دروغین این گروه، موجب کنسل شدن تعدادی از تورهای گردشگری خارجی به ایران شد.
وی با اشاره به اینکه خسارت مستقیم این رزرو دروغین در اصفهان و دیگر شهرهای کشور به میلیاردها تومان در زمان اوج سفر می رسد، تاکید کرد:
در واقع حساب های اقماری گردشگری کشور نیز تحت تاثیر رزرو های دروغین قرارگرفته اند.
نریمانی از ارائه گزارش این تخلف به مسئولین ذی ربط در کشور خبر داد. منبع: خبرگزاری مهر

برچسب‌ها اصفهان

دیدگاه  

    تبلیغات