۲۱غذای عالی با قیمتی معقول در لندن (بخش دوم)

۲۱غذای عالی با قیمتی معقول در لندن (بخش دوم)

رضا صادقی مقدم
| چهار شنبه, ۱۱ آذر ۹۴ ساعت ۱۰:۰۲
یکی از خاطره‌انگیزترین بخش‌های هر سفری غذاست. برخی از جامعه‌شناسان معتقدند از آسان‌ترین راه‌های شناخت و نزدیک شدن به هر جامعه‌ای از طریق غذایشان است. برای همین است که در سال‌های اخیر توریسم غذا بسیار فراگیر شده است. وقتی درباره‌ی لندن صحبت می‌کنیم نمی‌توان از غذاهایش گذشت. چرا که لندن شهری بسیار متنوع و چند فرهنگی است که می‌تواند با غذاهایش ما را غافل‌گیر کند. با کجارو همراه باشید تا به شما ۲۱ غذای خوب را در شهر لندن با قیمتی زیر ۱۰ پوند (معادل حدود ۵۵ هزارتومان) پیشنهاد کنیم.

مقاله مرتبط:

۱۲. تکه‌ای پیتزای خوشمزه در Home Slice

غذای لندن مکان: کاونت گاردن Covent Garden قیمت: از ۴ پوند معادل ۲۱ هزار تومان غذای لندن اما کوک: یک تکه بزرگ از پیتزا فقط با ۴ پوند!

۱۳. ساندویچ بوکیت مرغ در بوکیتلا Bokit’La

غذای لندن مکان: شعبه‌های سرتاسر لندن غذای لندن قیمت: ۵ پوند معادل ۲۷ هزارتومان

۱۴. جعبه‌ی مخلوط غذا در کلبه‌ی ویتنامی کیم Kim’s Vietnamese Hut

غذای لندن مکان: بازار کامدن Camden Market قیمت: ۵ پوند یا ۲۷ هزار تومان غذای لندن میشل بدوس: یک جعبه‌ی مقوایی پر از غذا شامل سبزیجات سرخ شده، نودل سنگاپوری، سینه‌ی مرغ سوخاری و شاه‌میگوی سوخاری با سس مخصوص. فقط ۵ پوند با کیفیتی عالی

۱۵. خوراک گوشت در ریچی آرام! Slow Richies

غذای لندن مکان: جاده‌ی تاتنهام کورت Tottenham Court Road غذای لندن قیمت: ۶.۵ پوند معادل ۳۵ هزار تومان

۱۶. خوراک مخلوط ویژه در مونتیس دلی montys deli

غذای لندن مکان: بازار خیابانی ملتبی  Maltby Street Market غذای لندن قیمت: ۹ پوند معادل ۴۹ هزار تومان

۱۷. هات‌داگ در هرمان زی ژرمن Herman ze German

غذای لندن مکان:  چهارراه چرینگ، فیتزرویا، سوهو Charing Cross, Fitzrovia, Soho غذای لندن قیمت: از ۴.۴۵ پوند معادل ۲۴هزار تومان به بالا سوسیس کاری این محل فوق‌العاده است. "پوروب"

۱۸. نودل تاس‌کباب در نودل سرای لانژو Lanzhou Noodle Bar

غذای لندن مکان: محله‌ی چینی‌ها غذای لندن قیمت: ۶.۵ پوند معادل ۳۵ هزار تومان

۱۹. رولت خرچنگ در اسمک دلی Smack Deli

غذای لندن مکان: میفیر Mayfair قیمت: از ۷.۵ پوند معادل ۴۰ هزار تومان به بالا غذای لندن دیاناسوروس!: یک تکه از زندگی لوکس را در قالب رولت خرچنگ در این مکان نوش‌جان کنید. این غذا را به ۷ سامورایی پیشنهاد می‌کنم!

۲۰. غذای مادری در وزیر پای! Pieminister

غذای لندن مکان: شعب مختلف از جمله: فرینگدون Farringdon  و سوت بانک South Bank قیمت: از ۶ پوند معادل ۳۳ هزار تومان به بالا غذای لندن دالی روتن: خوراک پای (معمولا مرغ)، پوره، نخودفرنگی، شیره‌ی گوشت و پیاز ترد شده همه با حدود ۶ پوند. با توجه به این‌که همیشه مردم در قطار در مسیر برگشت به خانه‌هایشان از ایستگاه پل لندن مشغول خوردن آن هستند، مقرون به صرفه به نظر می‌آید.

۲۱. دقیقا همه‌‌چیز در جاده‌ی ابریشم Silk Road

غذای لندن مکان: کمبرول Camberwell قیمت: ۹ پوند معادل ۴۹ هزار تومان غذای لندن کتی ریچ: بشقاب متوسطی از جوجه که 2 یا 3 شکم گرسنه را سیر می‌کند همه با 9 پوند. همه‌چیز در این رستوران ارزان و فوق‌العاده است. شما نیز مثل ما دهانتان آب افتاد؟ مثل همیشه با کجارو همراه باشید. منبع: BuzzFeed  

برچسب‌ها لندن غذا

دیدگاه  

    تبلیغات