ایران درنمایشگاه گردشگری فیتور۲۰۱۶ شرکت می‌کند

ایران درنمایشگاه گردشگری فیتور۲۰۱۶ شرکت می‌کند

مینا داودی
| جمعه, ۲۷ آذر ۹۴ ساعت ۱۵:۳۳
ایران درنمایشگاه بین المللی گردشگری مادرید، فیتور شرکت می‌کند، که با هدف تقویت این صنعت که از۲۰ الی ۲۴ ژانویه ۲۰۱۶ (۳۰ دی تا ۴بهمن) برگزار می‌شود.
علی باقر نعمتی مدیرکل بازاریابی و تبلیغات گردشگری ایران روز پنجشنبه درمصاحبه با خبرگزاری افه اسپانیا گفت:
حضور پنج روزه ایران در این نمایشگاه شامل حدود ۲۰ شرکت ایرانی خواهد بود.
به گفته وی، غرفه ایران همچنین شامل میزهای اطلاعاتی برای پاسخ به سوال کارشناسان این حوزه و عموم مردم، یک کارگاه صنایع دستی سنتی ایرانی نظیر بافت فرش، چایخانه و مکان پذیرایی از بازدید کنندگان با انواع شیرینی و نوشیدنی‌های محلی ایرانی خواهد بود. این غرفه همچنین ضمن برگزاری مسابقات درمورد معرفی ایران، گفت وگوهای اطلاعاتی درمورد ایران و اجرای زنده موسیقی سنتی ایرانی خواهد داشت. "محمد محمدی" یکی از دست اندرکاران برگزاری غرفه ایران در این نمایشگاه نیز به افه گفت: هدف ایران برقراری روابط قوی بین دو کشور درصنعت گردشگری، بخصوص جستجوی سرمایه‌گذارانی است که خواهان توسعه صنعت گردشگری داخلی باشند. وی ادامه داد:
ایران گزینه‌های بسیاری برای جذب گردشگران و همچنین گزینه‌های بسیاری برای سرمایه‌گذاری دارد.
«خوسه مانوئل سوریا» وزیرصنعت، انرژی و گردشگری اسپانیا که سپتامبر گذشته به ایران سفر کرد، در طول این سفر رسمی اشاره کرد که گردشگری بدون شک یکی از بخش‌ها با بیشترین پتانسیل دراقتصاد ایران خواهد بود و به همین دلیل انتظار می‌رود که همکاری بزرگی بین دو کشور در این زمینه وجود داشته باشد. منبع: CHN

برچسب‌ها توریسم نمایشگاه

دیدگاه  

    تبلیغات