کرمانشاه

بلیط هواپیما طبس

جستجوی بلیط ارزان و امکان خرید اینترنتی بلیط هواپیما

از آنجایی که بررسی قیمت بلیط هواپیما از فروشنده‌های مختلف به صورت حضوری زمان‌بر است، می‌توانید بلیط پروازهای طبس را به صورت آنلاین در وب‌سایت کجارو مشاهده کرده و ارزان‌ترین بلیط هواپیما طبس را از فروشنده‌‌های معتبر تهیه کنید.

همچنین، موتور جستجوی بلیط کجارو این امکان را فراهم کرده است تا بتوانید در کوتاه‌ترین زمان ممکن فهرست کاملی از بلیط‌های سیستمی، چارتری، لحظه آخری و... را مشاهده و خرید اینترنتی بلیط هواپیما را به راحتی و بدون اتلاف وقت و هزینه اضافی از میان فهرست پیشنهادی ده‌ها فروشنده معتبر بلیط هواپیما انتخاب کنید. 

امکان خرید بلیط از ایرلاین‌های معتبر

بلیط‌های ارزان سیستمی، چارتری، لحظه آخری و... به مقصدهای داخلی و خارجی معرفی شده در خدمات بلیط کجارو توسط فروشنده‌‌ها و آژانس‌های معتبر به فروش می‌رسند.

بلیط چارتر طبس

برای مشاهده آخرین قیمت بلیط هواپیما طبس و خرید بلیط چارتر طبس می‌توانید با استفاده از صفحه جستجوی پرواز کجارو فقط با وارد کردن تاریخ، نوع بلیط (یکطرفه یا رفت و برگشت) و تعداد نفرات، فهرستی از بلیط‌های موجود را از فروشنده‌های معتبر مشاهده کرده و خرید اینترنتی بلیط هواپیمای خود را به راحتی انجام دهید.

فرودگاه طبس

فرودگاه طبس با نام فرودگاه طبس برای تسهیل رفت و آمد گردشگران در این شهر تاسیس شده است.

مسیرهای پروازی از طبس

  • مسیرهای پروازی داخلی از طبس: تهران

ایرلاین‌های فعال به مقصد طبس

  • ایرلاین‌های ایرانی: ماهان، هسا

چرا باید به طبس سفر کنیم؟

درباره طبس

طبس یکی از شهرهای قدیمی و زیبای ایران است که به دلیل برخورداری از جاذبه‌های تاریخی و طبیعی بی‌نظیر یکی از بهترین مقصدهای گردشگری است.

آب و هوای طبس

طبس در کل دارای اقلیمی گرم و خشک و آب و هوایی بیابانی است. گرم‌ترین زمان این شهر از اوایل مرداد تا اوایل شهریور است. متوسط دمای طبس در این زمان تقریبا ۳۴ درجه بوده و تا ۴۴٫۴ درجه هم افزایش پیدا می‌کند و حداقل دما هم ۲۳٫۴ درجه سانتیگراد است.

بهترین زمان سفر به طبس

بهترین زمان سفر به طبس معمولا اواخر پاییز و زمستان است.

تور طبس

اگر قصد سفر به طبس را دارید، در کجارو می‌توانید به سادگی از میان فهرست ده‌ها آژانس مسافرتی که به معرفی انواع تور به مقاصد داخلی و خارجی و قیمت‌های آن‌ها پرداخته است، ارزان‌ترین و بهترین تور طبس را انتخاب کرده و سفر مناسبی را برای خود رقم بزنید. 

جاهای دیدنی طبس

 چشمه مرتضی علی، سد شاه عباسی یا سد کریت، روستای ازمیغان، دره کال جنی و... از جمله جاهای دیدنی طبس هستند.

هتل‌های طبس

اگر قصد سفر به طبس را دارید، می‌توانید در کجارو امکانات و تنوع هتل های طبس (از هتل‌های لوکس تا هتل‌های ارزان طبس) را مشاهده کنید.

غذاهای طبس

گرماست (متشکل از ماست و شیر)، تگی، محرابادمجان (متشکل از پیاز، گوجه، بادمجان، خورشت زردک، رشته پلو گندم پلو از غذاهای محلی طبس هستند که می‌توانید در رستوران‌ های طبس طعم آن‌ها را بچشید.

سوغات طبس

گیوه، ظروف مسی، ظروف قلم‌زنی شده، حصیربافی، فرش دستبافت، انواع شیرینی‌جات مانند قطاب، باقلوا و نان چایی، انواع مرباجات و عرقیجات گیاهی، گیاهان دارویی، عسل طبیعی، نان قرص و نان تفتون (نان محلی شهرستان) از سوغات طبس محسوب می‌شوند.

مراکز خرید طبس

شهر طبس دارای بازار و مراکز خرید مانند مرکز تجاری رضوی است.

حمل و نقل در طبس

مانند اغلب شهرها تاکسی و اتوبوس مهم‌‌ترین وسائط نقلیه در شهر طبس محسوب می‌شوند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره سفر به طبس می‌توانید از مقاله‌‌های اختصاصی راهنمای سفر به طبس کجارو برای برنامه‌ریزی سفرتان به طبس استفاده کنید.