کاربر ویژه کجارو شوید همیشه از جدیدترین تخفیف‌ها مطلع باشید

جستجوی آسان
به سادگی هرچه تمام‌تر بین آژانس‌های مختلف جستجو کنید
مقایسه قیمت
قیمت بلیط‌ هواپیما همه‌ی فروشنده‌ها را یکجا مشاهده کنید
انتخاب بهترین
بلیط هواپیما را ارزان‌تر از همه جا خریداری کنید

ارزانترین بلیط هواپیما کرمانشاه

جستجوی بلیط ارزان و امکان خرید اینترنتی بلیط هواپیما

از آنجایی که بررسی قیمت بلیط هواپیما از فروشنده‌های مختلف به صورت حضوری زمان‌بر است، می‌توانید بلیط پروازهای کرمانشاه را به صورت آنلاین در وب‌سایت کجارو مشاهده کرده و ارزان‌ترین بلیط هواپیما کرمانشاه را از فروشنده‌‌های معتبر تهیه کنید.

همچنین، موتور جستجوی بلیط کجارو این امکان را فراهم کرده است تا بتوانید در کوتاه‌ترین زمان ممکن فهرست کاملی از بلیط‌های سیستمی، چارتری، لحظه آخری و... را مشاهده و خرید اینترنتی بلیط هواپیما را به راحتی و بدون اتلاف وقت و هزینه اضافی از میان فهرست پیشنهادی ده‌ها فروشنده معتبر بلیط هواپیما انتخاب کنید. 

امکان خرید بلیط از ایرلاین‌های معتبر

بلیط‌های ارزان سیستمی، چارتری، لحظه آخری و... به مقصدهای داخلی و خارجی معرفی شده در خدمات بلیط کجارو توسط فروشنده‌‌ها و آژانس‌های معتبر به فروش می‌رسند.

بلیط چارتر کرمانشاه

برای مشاهده آخرین قیمت بلیط هواپیما کرمانشاه و خرید بلیط چارتر کرمانشاه می‌توانید با استفاده از صفحه جستجوی پرواز کجارو فقط با وارد کردن تاریخ، نوع بلیط (یکطرفه یا رفت و برگشت) و تعداد نفرات، فهرستی از بلیط‌های موجود را از فروشنده‌های معتبر مشاهده کرده و خرید اینترنتی بلیط هواپیمای خود را به راحتی انجام دهید.

فرودگاه کرمانشاه

فرودگاه کرمانشاه با نام فرودگاه بین‌‌المللی شهید اشرفی کرمانشاه برای تسهیل رفت و آمد گردشگران در این شهر تاسیس شده است.

مسیرهای پروازی از کرمانشاه

  • مسیرهای پروازی داخلی از کرمانشاه: تهران، مشهد، شیراز، کیش، اهواز
  • مسیرهای پروازی خارجی از کرمانشاه: نجف، استانبول

ایرلاین‌های فعال به مقصد کرمانشاه

  • ایرلاین‌های ایرانی: کاسپین، ایران ایر، ایران ایر تور، آسمان، کیش ایر، ماهان، معراج، زاگرس
  • ایرلاین‌های خارجی: ترکیش ایرلاینز

چرا باید به کرمانشاه سفر کنیم؟

درباره کرمانشاه

کرمانشاه با آثار تاریخی و موزه‌های متعدد و جاذبه‌های طبیعی زیبا در اطراف خود می‌تواند مقصد خوبی برای سفر به غرب ایران باشد.

آب و هوای کرمانشاه

شهر کرمانشاه دارای اقلیم معتدل کوهستانی است و از اینرو، از دید گوناگونی آب و هوائی دارای تنوع زیادی دارد. میانگین دمای سالانه شهر کرمانشاه درحدود ۱۴سانتی‌گراد است.

بهترین زمان سفر به کرمانشاه

بهترین زمان سفر به کرمانشاه از نظر آب و هوا تقریبا از اوایل خرداد تا اوایل شهریور است.

تور کرمانشاه

اگر قصد سفر به کرمانشاه را دارید، در کجارو می‌توانید به سادگی از میان فهرست ده‌ها آژانس مسافرتی که به معرفی انواع تور به مقاصد داخلی و خارجی و قیمت‌های آن‌ها پرداخته است، ارزان‌ترین و بهترین تور کرمانشاه را انتخاب کرده و سفر مناسبی را برای خود رقم بزنید. 

جاهای دیدنی کرمانشاه

 معبد آناهیتا، طاق‌بستان، سنگ‌نوشته بیستون، تکیه معاون الملک، مسجد عمادالدوله، مسجد جامع شافعی، تکیه بیگلربیگی و مسجد دولتشاه، موزه پارینه‌سنگی زاگرس موزه سنگ، موزه تاریخ طبیعی کرمانشاه، موزه مردم‌شناسی، موزه پوشاک و زیورآلات، موزه خط و کتابت کرمانشاه، موزه تمبر، طاق بستان و... از جمله جاهای دیدنی کرمانشاه هستند.

هتل‌های کرمانشاه

اگر قصد سفر به کرمانشاه را دارید، می‌توانید در کجارو امکانات و تنوع هتل های کرمانشاه (از هتل‌های لوکس تا هتل‌های ارزان کرمانشاه) را مشاهده کنید.

غذاهای کرمانشاه

خورشت خلال، هلوکباب کرمانشاهی (کوفته مخصوص کرمانشاه)، کوفته نخود کرمانشاه (کوفته‌ریزه)، دست‌پیچ کرمانشاه، سیب پلو، کوفته شیرین، سوپ ترخینه، چلو گوشت، دوینه (ترخینه‌ی کرمانشاهی)، چنگال کرمانشاهی، دنده کباب کرمانشاه، ونوشک پلو، آش دوغ، آش عباسعلی، خورشت کنگر، آش سورانه، کوکوی پاغازه، آش کشک و بادمجان، شلمین و والک پلو از غذاهای محلی کرمانشاه هستند که می‌توانید در رستوران‌ های کرمانشاه طعم آن‌ها را بچشید.

سوغات کرمانشاه

نان برنجی و کاک، بژی، نان‌روغنی، نان شکری، روغن کرمانشاهی، نان خرمایی از سوغات کرمانشاه محسوب می‌شوند.

مراکز خرید کرمانشاه

شهر کرمانشاه نیز مانند اغلب شهرهای ایران علاوه بر بازار سنتی مانند بازار توپخانه، زرگرها، مسگرها و... دارای مراکز خرید مدرن مانند ارگ، نوبهار پلازا، لیلیوم و... است.

حمل و نقل در کرمانشاه

مانند اغلب شهرها تاکسی و اتوبوس مهم‌‌ترین وسائط نقلیه در شهر کرمانشاه محسوب می‌شوند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره سفر به کرمانشاه می‌توانید از مقاله‌‌های اختصاصی راهنمای سفر به کرمانشاه کجارو برای برنامه‌ریزی سفرتان به کرمانشاه استفاده کنید.