همدان

بلیط هواپیما همدان

جستجوی بلیط ارزان و امکان خرید اینترنتی بلیط هواپیما

از آنجایی که بررسی قیمت بلیط هواپیما از فروشنده‌های مختلف به صورت حضوری زمان‌بر است، می‌توانید بلیط پروازهای همدان را به صورت آنلاین در وب‌سایت کجارو مشاهده کرده و ارزان‌ترین بلیط هواپیما همدان را از فروشنده‌‌های معتبر تهیه کنید.

همچنین، موتور جستجوی بلیط کجارو این امکان را فراهم کرده است تا بتوانید در کوتاه‌ترین زمان ممکن فهرست کاملی از بلیط‌های سیستمی، چارتری، لحظه آخری و... را مشاهده و خرید اینترنتی بلیط هواپیما را به راحتی و بدون اتلاف وقت و هزینه اضافی از میان فهرست پیشنهادی ده‌ها فروشنده معتبر بلیط هواپیما انتخاب کنید. 

امکان خرید بلیط از ایرلاین‌های معتبر

بلیط‌های ارزان سیستمی، چارتری، لحظه آخری و... به مقصدهای داخلی و خارجی معرفی شده در خدمات بلیط کجارو توسط فروشنده‌‌ها و آژانس‌های معتبر به فروش می‌رسند.

بلیط چارتر همدان

برای مشاهده آخرین قیمت بلیط هواپیما همدان و خرید بلیط چارتر همدان می‌توانید با استفاده از صفحه جستجوی پرواز کجارو فقط با وارد کردن تاریخ، نوع بلیط (یکطرفه یا رفت و برگشت) و تعداد نفرات، فهرستی از بلیط‌های موجود را از فروشنده‌های معتبر مشاهده کرده و خرید اینترنتی بلیط هواپیمای خود را به راحتی انجام دهید.

فرودگاه همدان

فرودگاه همدان با نام فرودگاه بین‌‌المللی همدان برای تسهیل رفت و آمد گردشگران در این شهر تاسیس شده است.

مسیرهای پروازی از همدان

  • مسیرهای پروازی داخلی از همدان: تهران، مشهد، کیش

ایرلاین‌های فعال به مقصد همدان

  • ایرلاین‌های ایرانی: ایران ایر، قشم ایر، کیش ایر

چرا باید به همدان سفر کنیم؟

درباره همدان

همدان، یکی از قدیمی‌ترین شهرهای ایران است که در غرب ایران و در مرکز استانی به همین نام قرار گرفته است. همدان به عنوان پایتخت پادشاهان مادها، نخستین شاهنشاهی ایران، بوده است. تاریخ این شهر آن قدر غنی است که در سال ۱۳۸۵ مجلس شورای اسلامی در مصوبه‌ای آن‌ را «پایتخت تاریخ و تمدن ایران» اعلام کند.

آب و هوای همدان

متوسط دمای همدان در گرم‌‌ترین موقع سال یعنی از اوایل شهریور یا اوایل مهر ۲۳٫۶ درجه سانتی‌گراد است و در سردترین موقع سال یعنی از اوایل بهمن یا اوایل اسفند ۰٫۶ درجه سانتی‌گراد است.

بهترین زمان سفر به همدان

در کل بهترین زمان سفر به همدان از اوایل تیر تا اوایل شهریور است.

تور همدان

اگر قصد سفر به همدان را دارید، در کجارو می‌توانید به سادگی از میان فهرست ده‌ها آژانس مسافرتی که به معرفی انواع تور به مقاصد داخلی و خارجی و قیمت‌های آن‌ها پرداخته است، ارزان‌ترین و بهترین تور همدان را انتخاب کرده و سفر مناسبی را برای خود رقم بزنید. 

جاهای دیدنی همدان

 تپه هگمتانه، گورستان پارتی، کتیبه‌های تاریخی گنجنامه، مجسمه شیرسنگی، گنبد علویان، آرامگاه استر و مردخای، آرامگاه باباطاهر عریان، آرامگاه بوعلی سینا، برج قربان، پل آبشینه، مسجد جامع همدان و بازار همدان از جمله جاهای دیدنی همدان هستند.

هتل‌های همدان

اگر قصد سفر به همدان را دارید، می‌توانید در کجارو امکانات و تنوع هتل های همدان (از هتل‌های لوکس تا هتل‌های ارزان همدان) را مشاهده کنید.

غذاهای همدان

آبگوشت بزباش، آش کاچی، آش برنج، آبگوشت یخنی، سرداشی و آبگوشت کلم قمری، آبگوشت فلفل همدانی، ترحلوا و... از غذاهای محلی همدان هستند که می‌توانید در رستوران‌ های همدان طعم آن‌ها را بچشید.

سوغات همدان

انگشت پیچ، شیرمال، کماج، شیره، سمنو، صنایع دستی، حلوازرده، انواع وسایل سفالی و چرمی از سوغات همدان محسوب می‌شوند.

مراکز خرید همدان

شهر همدان نیز مانند اغلب شهرهای ایران علاوه بر بازار سنتی دارای مراکز خرید امروزی است.

حمل و نقل در همدان

مانند اغلب شهرها تاکسی و اتوبوس مهم‌‌ترین وسائط نقلیه در شهر همدان محسوب می‌شوند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره سفر به همدان می‌توانید از مقاله‌‌های اختصاصی راهنمای سفر به همدان کجارو برای برنامه‌ریزی سفرتان به همدان استفاده کنید.