کرمانشاه

بلیط هواپیما ارومیه

جستجوی بلیط ارزان و امکان خرید اینترنتی بلیط هواپیما

از آنجایی که بررسی قیمت بلیط هواپیما از فروشنده‌های مختلف به صورت حضوری زمان‌بر است، می‌توانید بلیط پروازهای ارومیه را به صورت آنلاین در وب‌سایت کجارو مشاهده کرده و ارزان‌ترین بلیط هواپیما ارومیه را از فروشنده‌‌های معتبر تهیه کنید.

همچنین، موتور جستجوی بلیط کجارو این امکان را فراهم کرده است تا بتوانید در کوتاه‌ترین زمان ممکن فهرست کاملی از بلیط‌های سیستمی، چارتری، لحظه آخری و... را مشاهده و خرید اینترنتی بلیط هواپیما را به راحتی و بدون اتلاف وقت و هزینه اضافی از میان فهرست پیشنهادی ده‌ها فروشنده معتبر بلیط هواپیما انتخاب کنید. 

امکان خرید بلیط از ایرلاین‌های معتبر

بلیط‌های ارزان سیستمی، چارتری، لحظه آخری و... به مقصدهای داخلی و خارجی معرفی شده در خدمات بلیط کجارو توسط فروشنده‌‌ها و آژانس‌های معتبر به فروش می‌رسند.

بلیط چارتر ارومیه

برای مشاهده آخرین قیمت بلیط هواپیما ارومیه و خرید بلیط چارتر ارومیه می‌توانید با استفاده از صفحه جستجوی پرواز کجارو فقط با وارد کردن تاریخ، نوع بلیط (یکطرفه یا رفت و برگشت) و تعداد نفرات، فهرستی از بلیط‌های موجود را از فروشنده‌های معتبر مشاهده کرده و خرید اینترنتی بلیط هواپیمای خود را به راحتی انجام دهید.

فرودگاه ارومیه

فرودگاه ارومیه با نام فرودگاه بین‌‌المللی ارومیه برای تسهیل رفت و آمد گردشگران در این شهر تاسیس شده است.

مسیرهای پروازی از ارومیه

  • مسیرهای پروازی داخلی از ارومیه: تهران، مشهد
  • مسیرهای پروازی خارجی از ارومیه: استانبول، آدانا، نجف، بغداد

ایرلاین‌های فعال به مقصد ارومیه

  • ایرلاین‌های ایرانی: آتا، آسمان، ایران ایر، قشم ایر، تابان
  • ایرلاین‌های خارجی: اطلس جت

چرا باید به ارومیه سفر کنیم؟

درباره ارومیه

ارومیه یکی از کلان‌شهرهای ایران در مرکز استان آذربایجان غربی و یکی از خوش آب و هواترین شهرهای ایران است. عمده شهرت این شهر به دلیل وجود دریاچه ارومیه است. دریاچه ارومیه بزرگ‌ترین دریاچه در خاورمیانه و دومین دریاچه آب‌شور بر روی کره زمین بود. این دریاچه زیبا امروز در معرض خطر نابودی قرار دارد.

آب و هوای ارومیه

میزان متوسط دمای هوای ارومیه در این ماه‌ها تقریبا ۲۴ درجه سانتی‌گراد است؛ البته دمای این شهر در ماه‌های تابستان به ۳۱ تا ۳۲ درجه هم می‌رسد و میزان متوسط حداقل دما هم تقریبا ۱۷ درجه سانتی‌گراد است.

بهترین زمان سفر به ارومیه

ارومیه در کل شهر سردسیری است. بهترین زمان سفر به این شهر از نظر آب و هوا از اوایل تیر ماه تا اوایل شهریور است.

تور ارومیه

اگر قصد سفر به ارومیه را دارید، در کجارو می‌توانید به سادگی از میان فهرست ده‌ها آژانس مسافرتی که به معرفی انواع تور به مقاصد داخلی و خارجی و قیمت‌های آن‌ها پرداخته است، ارزان‌ترین و بهترین تور ارومیه را انتخاب کرده و سفر مناسبی را برای خود رقم بزنید. 

جاهای دیدنی ارومیه

مسجد سردار، بازار تاریخی ارومیه، عمارت سه گنبد و مسجد جامع ارومیه، عمارت شهرداری ارومیه و عمارت شهربانی از جمله جاهای دیدنی ارومیه هستند.

هتل‌های ارومیه

اگر قصد سفر به ارومیه را دارید، می‌توانید در کجارو امکانات و تنوع هتل های ارومیه (از هتل‌های لوکس تا هتل‌های ارزان ارومیه) را مشاهده کنید.

غذاهای ارومیه

دلمه برگ مو، کوفته، یتیمچه و آش‌های کشک (قاتیخ)، عیران و اماج، قاتیخ شورباسی، گوزلمه، یارماشورباسی و ارومیه خورش از غذاهای محلی ارومیه هستند که می‌توانید در رستوران‌ های ارومیه طعم آن‌ها را بچشید.

سوغات ارومیه

انواع نقل مانند بیدمشکی، گردویی، زعفرانی، پسته‌ای و بادامی، عرقیجات گیاهی، حلوای گردو و حلوای هویج از سوغات ارومیه محسوب می‌شوند.

مراکز خرید ارومیه

شهر ارومیه دارای بازارها و مراکز خرید متعددی مانند بازار خیابان آهندوست، مجتمع بزرگ تجاری کیف و کفش رضا، پاساژ پاکو، پاساژ تندیس و... است.

حمل و نقل در ارومیه

مانند اغلب شهرها تاکسی و اتوبوس مهم‌‌ترین وسائط نقلیه در شهر ارومیه محسوب می‌شوند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره سفر به ارومیه می‌توانید از مقاله‌‌های اختصاصی راهنمای سفر به ارومیه کجارو برای برنامه‌ریزی سفرتان به ارومیه استفاده کنید.