عضو تحریریه
عماد جعفری

عماد جعفری

،
درباره من:
تحصیل و مهاجرت

هزینه تحصیل و زندگی در بهترین کشورهای اروپایی (قسمت دوم)

هزینه زندگی در اروپا چقدر است؟ شهریه تحصیل در نروژ کم‌تر است یا سوئد؟ برای تحصیل در سوئیس چقدر پول لازم داریم؟ در مورد تحصیل در روسیه چطور؟ برای پاسخ به این سوالات، با کجارو همراه باشید.

1
تحصیل و مهاجرت

هزینه تحصیل و زندگی در بهترین کشورهای اروپایی (قسمت اول)

هزینه زندگی و شهریه تحصیلی در اروپا چقدر است؟ تحصیل در آلمان ارزان‌تر است یا زندگی در فرانسه؟ برای تحصیل در اتریش چقدر پول لازم داریم؟ پاسخ این سوالات را در این مقاله از کجارو پیدا کنید.

تحصیل و مهاجرت

تحصیل رایگان یا ارزان در کدام کشورها امکان پذیر است؟ (قسمت دوم)

تحصیل رایگان در اروپا و اینکه در کدام کشورهای اروپایی و یا آمریکایی نظام تحصیل رایگان هنوز وجود دارددر این مقاله مورد بررسی قرار داده شده است در این بخش با ۶ کشور دیگر که‌ دارای دانشگاه‌های رایگان یاکم هزینه هستند آشنا می‌شویم.با کجارو همراه باشید.

تحصیل و مهاجرت

مجوز کار و اقامت در آلمان، آشنایی با شرایط و مقررات ژرمن ها (قسمت دوم)

کار در آلمان و اقامت در شهرهای آلمان به موازات محبوبیت این کشور برای مهاجران سرتاسر گیتی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. برای آنکه شرایط و مقرارت مجوز کار و اقامت در آلمان مطلع شوید، با کجارو همراه باشید.

6
تحصیل و مهاجرت

تحصیل رایگان یا ارزان در کدام کشورها امکان پذیر است؟ (قسمت اول)

تحصیل رایگان در کشورهای اروپایی و یا عبارت‌های چون تحصیل ارزان در اسپانیا، تحصیل ارزان در تایوان و تحصیل با هزینه کم در بلژیک  شاید کمی دور از ذهن به نظر برسد، اما با مطالعه این مقاله از کجارو در پایان نظر دیگری خواهیم داشت.

4
ویزا

با انواع ویزای شینگن آشنا شوید

ویزای شینگن شرایط و ضوابطی دارد که مسافران باید از آن‌ها مطلع باشند. حال آنکه این ویزا انواع مختلفی دارد. با کجارو همراه باشید.

1
تحصیل و مهاجرت

مجوز کار و اقامت در آلمان، آشنایی با شرایط و مقررات ژرمن ها (قسمت اول)

کار و اقامت در آلمان شرایط و الزامات متنوعی دارد. برای دریافت مجوز کار یا اقامت در آلمان، به اطلاع از شرایط مختلف ویزا، مدارک و نکات زیادی نیاز داریدکه در ادامه همراه با کجارو بدان آگاه می‌شویم.

1
برنامه سفر

برنامه سفر ۵ روزه به گنبد سلطانیه، زنجان و تخت سلیمان

سفر به زنجان و بازدید از گنبد سلطانیه، تخت سلیمان تکاب و زندان سلیمان یکی از بهترین برنامه‌ها برای سفری پنج روزه به دیار تمدن و طبیعت زیبای کشور است. با کجارو همراه باشید.

گوناگون

جزایز ناشناخته زمین، پیدا و پنهان ده جزیره گمشده! (قسمت سوم)

جزایر گمشده و سرزمین‌های ناشناخته در پهنه اقیانوس‌ها، علاوه بر مناظر طبیعی و زیبایی‌های بکر شماری از اسرار روزگاران دور زمین را در خود پنهان کرده‌اند. با جزایر اسرار آمیز آشنا می‌شویم. با کجارو همراه باشید.

برترین ها

۱۰ جاذبه دیدنی در کشورهای مسلمان

دیدنی‌های کشورهای مسلمان، همچون مساجد زیبای ترکیه، برج‌ها و مساجد مدرن امارات و زیبایی‌های طبیعی یمن و اندونزی هر گردشگری را برای سفر بدین مناطق ترغیب می‌کنند. با کجارو همراه باشید.

صفحه ۱ از ۶۳