عضو تحریریه
عماد جعفری

عماد جعفری

،
درباره من:
غذا

بهترین غذاهای هنگ کنگ را در کدام رستوران بخوریم؟ (قسمت اول)

غذاهای هنگ کنگ، شهر مدرن و محبوب گردشگران را باید در بهترین رستوران‌ های این ابرشهر تجربه کرد، اما قیمت یک وعده غذای هنگ کنگی در بهترین رستوران های هنگ کنگ چقدر است؟ با کجارو همراه باشید.

گوناگون

تصاویری از تخریب محیط زیست در هفتاد سال گذشته، زخم بشر بر چهره زمین

۲۲ آوریل روز جهانی بزرگداشت زمین بود، زمینی که سال‌هاست رنج تخریب محیط زیست به دست بشر را به چشم می‌بیند. تصاویر ناسا از پنجاه سال پیش تاکنون، نمایش واضحی است از حال نه چندان مساعد زمین، با کجارو همراه باشید.

غذا

بهترین غذاهای هنگ کنگ را در کدام رستوران بخوریم؟ (قسمت دوم)

هنگ کنگ یکی از سرشناس‌ترین شهرها از نظر تنوع غذا

یی و رستوران های شیک و مناسب است. پیش از سفر به هنگ کنگ باید دانست بهترین غذاهای هنگ کنگی را در کدام رستوران باید خورد. با کجارو همراه باشید.

طبیعت گردی و ماجراجویی

آخر هفته کجا بریم؟ از نسیم خنک آتشگاه تا شقایق های اردیبهشتی کالپوش

آخر هفته کجا بریم؟ بهترین زمان سفر رسیده، اردبیهشت تنها فرصتی است که شقایق‌های کالپوش را ببینید یا از زیبایی‌های طبیعت بی نظیر دامنه‌های البرز، همچون گلابدره و آتشگاه بر دامنه زاگرس دیدن کنید. با کجارو همراه باشید.

راهنمای سفر

سفر به جام جهانی 2018 در روسیه، راهنمای شهر سن پترزبورگ

جام جهانی 2018 روسیه، سال آینده در سن پترزبورگ شهر دیدنی روسیه، مسکوی پایتخت و نه شهر دیگر این کشور برگزار می‌شود. با راهنمای شهر سن پترزبورگ همراه کجارو باشید.

1
تحصیل و مهاجرت

بهترین شهرهای دانشجویی آلمان، کشور تحصیلات معتبر و پرطرفدار

تحصیل در آلمان به دلیل دانشگاه‌های معتبر و هزینه تحصیلی پایین، یکی از محبوب‌ترین گزینه‌ها برای دانشجویان بین المللی و دانشجویان ایرانی متقاضی تحصیل در خارج است. با کجارو همراه باشید.

برترین ها

بهترین کافه های استانبول، آرامش شرقی در هیاهوی شهر مدرن (قسمت دوم)

کافه‌های استانبول و قهوه خانه‌های ترکیه ای این شهر، فضایی برای آرامش و تجربه زندگی مردم محلی در بزرگترین شهر ترکیه است. برای آشنایی با بهترین کافه‌های استانبول ترکیه  با کجارو همراه باشید.

راهنمای سفر

سفر به جام جهانی 2018 در روسیه، راهنمای شهر سوچی

جام جهانی 2018 روسیه، مهمترین رویداد فوتبالی پیش رو، به میزبانی مسکو، سن پترزبورگ و نه شهر دیگر این کشور از جمله شهر سوچی میزبان پیشین المپیک زمستانی برگزار خواهد شد. همسفر کجارو در سوچی باشید.

2
برترین ها

بهترین کافه های استانبول، آرامش شرقی در هیاهوی شهر مدرن (قسمت اول)

کافه‌های استانبول یا قهوه خانه‌های اسلامبول به تعبیر سنتی‌تر، فضایی برای آرامش و تجربه زندگی مردم بومی در بزرگ‌ترین شهر ترکیه هستند. برای آشنایی با بهترین کافه‌های ترکیه در شهر استانبول با کجارو همراه باشید.

رویدادها و جشنواره‌ها

پنج جشنواره زیبای هند برای سفر و تماشا

جشنواره های هند، سرزمین آیین‌ها، فرهنگ‌ها و رسوم هزار رنگ و روی، که هر ساله با مشارکت جمعیت بی‌شماری از هندوها و در انظار عمومی برگزار می‌شوند، یکی از دیدنی های هند برای گردشگران است. با کجارو همراه باشید.

صفحه ۱ از ۶۱