عضو تحریریه
عماد جعفری

عماد جعفری

،
درباره من:
حمل و نقل عمومی

هواپیمایی ازبکستان؛ معرفی ایرلاین های ایران و جهان

هواپیمایی ازبکستان یا ازبکستان ایرویز ایرلاین حامل پرچم کشور ازبکستان است که با ۳۷ فروند هواپیمای جت مسافربری به ۵۸ مقصد در آسیا، اروپا و آمریکای شمالی پرواز مستقیم دارد. با کجارو همراه باشید.

1
گردشگری

آخر هفته کجا بریم؟ از پیست اسکی شمشک تا کویر مرنجاب و غار آبی دانیال

آخر هفته کجا بریم؟ پیشنهاد سفر این هفته کجارو؛ تعطیلات زمستانی خود را با سفری به پیست اسکی شمشک، کویر مرنجاب و یا غار آبی دانیال به تجربه‌ای متفاوت بدل کنید. با کجارو همراه باشید.

3
غذا

سفر جاده ای به ایالت های آمریکا با طعم میوه و غذا

سفر جاده‌ای به ایالت‌های آمریکا،  طرفداران زیادی در بین گردشگران دارد. میوه و غذاهای محبوب آمریکایی از پنیر ورمونت گرفته تا مرکبات آریزونا طعم به یادمانی به این سفرها می‌دهد. با کجارو همراه باشید.

2
ایرانگردی

تالاب گاوخونی؛ آشنایی با مقاصد تورهای طبیعت گردی ایران

تالاب گاوخونی که باتلاق گاوخونی نیز نامیده می‌شود، با طبیعت شگفت‌انگیز و افسانه‌ای خود، زاینده‌رود پربرکت را به کام می‌کشد. پرندگان مهاجر، خزندگان و گونه‌های گیاهی کمیاب بر زیبایی آن افزوده‌اند. با کجارو همراه باشید.

طبیعت گردی و ماجراجویی

سفر به قله های زیبا و بلند دنیا، جایی نزدیک آسمان ها

قله‌های زیبا و بلند دنیا، از آند و اورست و ماترهورن گرفته تا بانوی سپید مکزیک؛ اوریزابا، گردشگران ماجراجو را به زیبایی سفر به مناظر ناشناخته اما وصف‌ناپذیر مهمان می‌کنند. با کجارو همراه باشید.

2
مازندران

دیدنی های تنکابن، از درشت دریاسر تا پارک ملی خشکه داران

دیدنی های تنکابن همچون دشت دریاسر، آبشارهای کوهسر، مرداب نشتارود، پارک ملی خشکه داران و منطقه حفاظت شده بلس کوه هر یک خود دلیل محکمی برای سفر به طبیعت دیدنی این شهرستان هستند. با کجارو همراه باشید.

حمل و نقل عمومی

هواپیمایی کویت ایرویز، معرفی ایرلاین های ایران و جهان

هواپیمایی کویت ایرویز، ایرلاین حامل پرچم کشور کویت است که در حال حاضر با سی فروند هواپیما در ناوگان هوایی خود به ۳۴ مقصد بین‌المللی پرواز مستقیم  دارد. با کجارو همراه باشید.

2
طبیعت گردی و ماجراجویی

آخر هفته کجا بریم؟ از پیست دربندسر تا کویر حاج علی قلی و دریاچه میانکاله

آخر هفته کجا بریم؟ پیشنهاد سفر این هفته کجارو؛ تعطیلات زمستانی خود را با سفری به پیست دربندسر، کویر حاج علی قلی و یا دریاچه میانکاله به تجربه‌ای متفاوت بدل کنید. با کجارو همراه باشید.

1
ایرانگردی

کال جنی یا دره جن های کویر طبس؛ آشنایی با مقاصد تورهای طبیعت گردی ایران

کال جنی یا دره جن ها در شهرستان طبس، آمیخته‌ای از شگفتی، وهم و خیال و لذت از زیبایی‌های کم نظیر طبیعت را برای علاقه‌مندان به طبیعت گردی و گردشگری به همراه دارد. با کجارو همراه باشید.

حمل و نقل عمومی

هواپیمایی عراق، معرفی ایرلاین های ایران و جهان

هواپیمایی عراق یا عراق ایروز یکی از قدیمی‌ترین ایرلاین های خاورمیانه است که در حال حاضر با ۳۱ فروند هواپیما به ۳۸ مقصد در قاره آسیا، اروپا و خاورمیانه پرواز مستقیم دارد. با کجارو همراه باشید. 

صفحه ۱ از ۵۴