ترکیه

سفر ۳ روزه به آنتالیا

نویسنده : مینا رهبری

آنتالیا یکی از پرطرفدارترین مقاصد گردشگری خارجی برای ایرانی‌ها است. بیشتر هموطنان ایرانی دوست دارد در تعطیلات، به خصوص تعطیلات نوروز به آنتالیا بروند. با کجارو همراه باشید تا برنامه سفری ۳ روزه به این مقصد زیبا را به شما ارائه کنیم.

  • 1
  • شنبه, ۳۰ بهمن ۱۳۹۵ ، ۱۹:۰۰
  • سفر

نکاتی مفید درباره برنامه ‌ریزی سفر به استانبول (قسمت دوم)

نویسنده : حمیده کریمی

استانبول، یکی از شهرهای تاریخی و دیدنی دنیا و مقصد گردشگری محبوبی برای ایرانیان است. در ادامه با نکاتی درباره‌ی سفر به استانبول آشنا می‌شویم. با کجارو همراه باشید.

  • 1
  • سه شنبه, ۲۶ بهمن ۱۳۹۵ ، ۱۷:۳۰
  • آسیا

نکاتی درباره برنامه ‌ریزی سفر به استانبول (قسمت اول)

نویسنده : حمیده کریمی

استانبول، بزرگ‌ترین شهر ترکیه، یکی از محبوب‌ترین مقاصد گردشگری دنیا است. در این مقاله از کجارو، با نکاتی درباره‌ی سفر به این شهر دیدنی آشنا می‌شویم.

  • 1
  • سه شنبه, ۲۶ بهمن ۱۳۹۵ ، ۱۰:۳۰
  • آسیا

سفرنامه استانبول، ترکیه؛ سفرنامه کاربران

نویسنده : زهره زرشکیان

سفرنامه ویدیویی استانبول ترکیه که ارسالی آقای حمید افتخاری، یکی از کاربران کجارو است را می‌توانید در ادامه ببینید. شما همراهان کجارو نیز می‌توانید سفرنامه‌های خود را برای کجارو ارسال کنید.

خوش قیمت ترین تورهای خارجی را بشناسید

نویسنده : بخش تبلیغات

هزینه به عنوان عاملی جدا نشدنی از سفر، همواره یکی از دغدغه‌های مردم دنیا به خصوص ما ایرانی ها است و باید به عنوان بخشی از برنامه‌ریزی سفر، باید توجه ویژه‌ای به آن شود. در این مقاله، مکان‌هایی را به شما معرفی می‌کنیم تا بهترین سفر را با کمترین هزینه داشته باشید.

شرکت های هواپیمایی ترکیه و امارات از فروش بلیت به اتباع ایرانی خودداری کردند

نویسنده : تیم کجارو

سه شرکت هواپیمایی‌ از ترکیه، امارات از فروش بلیط پرواز‌های به مقصد آمریکا به اتباع ایرانی خودداری کردند.

صومعه سوملای ترابزون، منظره‌ دیدنی صومعه‌ هزار ساله در ترکیه

نویسنده : نیلوفر دوشیری

ترکیه دیدنی‌های فراوان دارد. امروز اما می‌خواهیم با مکانی تاریخی با قدمتی هزاران ساله در این کشور آشنا شویم. صومعه‌ی سوملا که در بالای کوهی بنا شده، مکانی است که اکثر گردشگران از آن دیدن می‌کنند. برای آشنایی بیشتر با آن، با کجارو همراه شوید.

وقوع انفجار در استان دیاربکر ترکیه

نویسنده : تیم کجارو

منابع خبری از وقوع انفجاری در استان دیاربکر ترکیه خبر دادند.

شهر باستانی آنی، شهر هزار و یک کلیسا در ترکیه

نویسنده : نیلوفر دوشیری

شهر باستانی آنی که در مرز ترکیه و ارمنستان قرار دارد، یکی از جاذبه‌های مهم گردشگری ترکیه محسوب می‌شود. این شهر تاریخ و قدمتی طولانی دارد و گردشگران زیادی را از سراسر دنیا به خود جذب می‌کند. برای آشنایی بیشتر با این شهر باستانی، با کجارو همراه شوید.

کاپادوکیا کجاست؟

نویسنده : نیلوفر دوشیری

کاپادوکیا که منطقه‌ای تاریخی در ترکیه است، بسیار مورد توجه و علاقه‌ی گردشگران و همچنین باستان شناسان قرار دارد. این منطقه از قدمتی طولانی برخوردار است و یکی از چند شهر سنگی در جهان است. برای آشنایی بیشتر با این منطقه‌ی باستانی و گردشگری، با کجارو همراه شوید.

صفحه ۱ از ۲۹
عضو کانال تلگرام کجارو شوید