ترکیه

۲ انفجار در ازمیر ترکیه رخ داد

نویسنده : تیم کجارو

شبکه خبری سی ان ان ترک از وقوع ۲ انفجار در شهر ازمیر ترکیه خبر داد.

نوروز در ترکیه؛ نماد قدرت کردها

نویسنده : عدنان ایرانی

نوروز در ترکیه پس از چند سال ممنوعیت دوباره به‌طور قانونی در حال برگزاری است. این جشن در «دیاربکر» (Diyarbakır) یکی از شهرهای پر جمعیت ترکیه با حدود ۱ میلیون شرکت کننده هر سال برگزار می‌شود. با کجارو همراه باشید.

گستره جهانی نوروز: از چین تا خاورمیانه (قسمت دوم)

نویسنده : سعیده خلیلی‌صفا

دامنه برگزاری نوروز محدود به ایران نبوده و کشورهای متعددی این جشن زیبا در تقویم ملی خود به رسمیت شناخته‌اند. برای آشنایی بیشتر با رسوم نوروز در سایر کشورها در ادامه همراه کجارو باشید.

گستره جهانی نوروز: از چین تا خاورمیانه (قسمت اول)

نویسنده : سعیده خلیلی‌صفا

جشن باستانی نوروز از دیرباز تاکنون به مناسبت نو شدن طبیعت در ایران جشن گرفته می‌شود؛ ولی این مناسبت محدود به ایران نبوده و در بسیاری از کشورهای دیگر نیز جشن نوروز در نخستین روز بهار برپا می‌شود. در ادامه همراه کجارو باشید.

سفر ۶ روزه به استانبول و آنتالیا

نویسنده : مینا رهبری

استانبول و آنتالیا جزو پرطرفدارترین مقاصد گردشگری ترکیه است و گردشگران، به خصوص ایرانیان تمایل بیشتری برای سفر به این دو شهر زیبا دارند. با کجارو همراه شوید تا برنامه‌ی سفری ترکیبی به این دو شهر پرطرفدار را ارائه کنیم.

توصیه وزارت خارجه به مسافران ترکیه در نوروز

نویسنده : زهره زرشکیان

طبق آخرین خبر، وزارت امور خارجه به افرادی که قصد سفر به ترکیه را دارند درخواست کرد که در صورت ضروری نبودن سفر، از تصمیم خود صرف نظر کنند.

سفر ۳۰۰ هزار نفری ایرانیان به مقصد ترکیه در ایام نوروز

نویسنده : تیم کجارو

پروازهای چارتری ایران به مقصد ترکیه توسط سازمان هواپیمایی ایران صادر شد.

سفر ۴ روزه به استانبول

نویسنده : مینا رهبری

استانبول یکی از مقاصد پرطرفدار گردشگری در بین ایرانیان، به خصوص در ایام نوروز و تعطیلات تابستان است. با برنامه‌ی سفر ۴ روزه به این شهر با کجارو همراه باشید.

امنیت ترکیه برای گردشگران چگونه است؟ (قسمت دوم)

نویسنده : رضا حبیب زاده

صنعت گردشگری ترکیه در سال‌های اخیر ضربات سختی از حملات تروریستی خورده است. برای گردشگرانی که قصد سفر به ترکیه را دارند، توصیه می‌شود آگاهی لازم را از وضعیت امنیتی این کشور داشته باشند. در قسمت دوم بررسی وضعیت امنیتی ترکیه با کجارو همراه باشید.

امنیت ترکیه برای گردشگران چگونه است؟ (قسمت اول)

نویسنده : رضا حبیب زاده

کشور ترکیه همیشه مورد توجه گردشگران بوده است. ولی در سال‌های اخیر ناامنی‌های ناشی از حملات تروریستی، صنعت گردشگری این کشور را تحت‌الشعاع قرار داده است. برای بررسی اوضاع امنیتی این کشور با کجارو همراه باشید.

صفحه ۱ از ۳۰
عضو کانال تلگرام کجارو شوید