اسپانیا

دنج ترین هتل های لوکس بارسلونا

نویسنده : کاملیا کوثری

شهر بارسلونا، یکی از شلوغ‌ترین و در عین حال پر جاذبه‌ترین شهرهای اسپانیا است. کجارو قصد دارد دنج‌ترین هتل‌های لوکس این شهر را به شما معرفی نماید.

باشکوه ترین مناطق اسپانیا که اسپانیایی ها به آنها افتخار می کنند (قسمت دوم)

نویسنده : مینا رهبری

اسپانیا یکی از زیباترین کشورهای اروپایی است که تاریخ و گذشته پر فراز و نشیبی داشته است. اگر دوست دارید در سفر به این کشور، از جاذبه‌ها و زیبایی‌های ناشناخته‌ دیدن کنید، با کجارو همراه شوید.

شش نکته‌ی مهم برای سفر به اسپانیا

نویسنده : کاملیا کوثری

اسپانیا کشوری زیبا و پر از جاذبه‌های گردشگری است که خاطرات سفر به آن تا مدت‌ها در خاطر شما زنده خواهد‌ ماند. برای داشتن سفری زیبا و خاطره‌انگیز به این کشور، با کجارو همراه باشید.

باشکوه ترین مناطق اسپانیا که اسپانیایی ها به آنها افتخار می کنند (قسمت اول)

نویسنده : مینا رهبری

اسپانیا مقصدی است که جاهای دیدنی و باشکوه بسیاری دارد و اهالی این کشور به داشتن چنین بناهایی، به خود می‌بالند. برای آشنایی با این مقاصد، با کجارو همراه شوید.

حمل و نقل عمومی والنسیا، اسپانیا

نویسنده : علی کماسی

والنسیا یکی از شهر‌های زیبا و توریستی اسپانیا است. برای آشنایی با سیستم حمل و نقل عمومی والنسیا با کجارو همراه باشید.

رستوران های والنسیا؛ از کاسا مونتانا تا ناوارو

نویسنده : عاطفه کماسی

والنسیا سومین شهر بزرگ اسپانیا پر است از رستوران‌ها و کافه‌هایی که برای هر ذائقه و هر وعده غذایی پیشنهادات خوشمزه‌ای ارائه می‌کنند. برای آشنایی با بهترین رستوران‌های والنسیا با کجارو همراه باشید.

زیباترین شهرهای کوچک اسپانیا، بازماندگان تاریخ (قسمت دوم)

نویسنده : مینا رهبری

گردشگران در سفر به اسپانیا اغلب به شهرهای بزرگی مانند بارسلون و والنسیا می‌روند اما روستاها و شهرهای کوچک آن یکی از مهم‌ترین جاذبه‌های تاریخی و طبیعی این کشور است. با معرفی زیباترین روستاهای اسپانیا، همراه کجارو باشید.

زیباترین شهرهای کوچک اسپانیا، بازماندگان تاریخ (قسمت اول)

نویسنده : مینا رهبری

اسپانیا یکی از محبوب‌ترین مقاصد گردشگری اروپا است اما بسیاری از ما در مورد شهرهای کوچک و روستاهای تاریخی و بسیار زیبای آن، اطلاعات چندانی نداریم. با کجارو همراه باشید تا زیباترین شهرهای کوچک و روستاهای این کشور را معرفی کنیم.

غذاهای محلی والنسیا؛ از پائیا تا اسگارات

نویسنده : عاطفه کماسی

والنسیا به اندازه بارسلونا و مادرید مشهور نیست اما غذاهای سنتی آن در تمام طول تاریخ حرف اول را می‌زنند. برای آشنایی با غذاهای سنتی والنسیا با کجارو همراه باشید.

  • 0comment
  • یکشنبه, ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ ، ۱۳:۳۰
  • غذا

دیدنی های والنسیا، شهر تاریخ و هنر اسپانیا (قسمت دوم)

نویسنده : مینا رهبری

والنسیا شاید در نگاه اول، زیاد مورد توجه گردشگران قرار نگیرد اما در حقیقت یکی از زیباترین شهرهای اسپانیا است که جاذبه‌های گردشگری بسیاری دارد. برای آشنایی با دیگر دیدنی‌های این شهر، با کجارو همراه شوید.

صفحه ۱ از ۱۵
عضو کانال تلگرام کجارو شوید