اسپانیا

سفر به بارسلون با روشی غیر معمول

نویسنده : یحیی عطاران

بارسلون را می‌توان شهری دانست که ناامید، راهی مقصد بعدیتان نمی‌کند. با کجارو همراه شوید تا با روشی نه چندان معمول بتوانید از زمانتان، بهره‌ی بیشتری ببرید.

  • 0
  • یکشنبه, ۱ اسفند ۱۳۹۵ ، ۲۲:۰۰
  • اروپا

سفر به جزیره ایبیزا، مقصدی هیجان انگیز برای خانوا‌ده ها

نویسنده : حمید حسن‌زاده

«جزیره سفید» را معمولا با لاس‌وگاس مقایسه می‌کنند ولی با این وجود این جزیره برای خانواده‌ها هم فوق‌العاده است. با کجارو همراه باشید تا درباره‌ی شگفتی‌های ایبیزا بخوانید.

۲۰ هزار گردشگر ایرانی هر سال به اسپانیا می روند

نویسنده : تیم کجارو

۲۰ هزار گردشگر ایرانی هرسال به اسپانیا می‌روند اما گردشگران مشکلاتی دارند که در این مقاله از کجارو به آنها پرداخته‌ایم.

نکاتی مهم در سفر به کوردوبای اسپانیا

نویسنده : حمید حسن‌زاده

سفر به جنوب اسپانیا به این می‌ماند که انسان به دنیای اعجاب‌انگیز قصه‌های کهن قدم می‌گذارد. با کجارو همراه باشید تا ۴ نکته مهم در سفر به کوردوبای اسپانیا را بخوانید.

لا پالما، مامن بکر ستاره ‌ها

نویسنده : حمیده کریمی

جزیره‌ی لا پالما (La Palma)، یکی از جزایر قناری در کشور اسپانیا است. این جزیره به خاطر مناظر چشم‌گیر و آسمان صاف و پرستاره‌اش شهرت دارد. برای آشنایی بیشتر با این جزیره در ادامه با کجارو همراه باشید.

راهنمای خرید در مادرید

نویسنده : حمیده کریمی

خرید در مادرید، تجربه‌ای بی‌نظیر و فراموش‌نشدنی است. دپارتمان استورها، بوتیک‌های شیک و اوت لت‌ها از مراکز خرید مهم این شهر هستند. در این راهنمای خرید با انواع مراکز خرید در مادرید آشنا می‌شویم. با کجارو همراه باشید.

  • 0
  • جمعه, ۳ دی ۱۳۹۵ ، ۱۷:۰۰
  • سفر

کریسمس در اسپانیا

نویسنده : حمیده کریمی

کریسمس در اسپانیا هم مانند سایر شهرها و کشورهای دنیا، با سنت‌ها و آداب و رسوم خاصی همراه است. با کجارو همراه باشید تا به اسپانیا سفر کنیم.

۲۱ کشور برتر برای مهاجران به انتخاب HSBC

نویسنده : هانیه احمدی

در اواخر سپتامبر سال جاری، بانک بین المللی HSBC گزارش سالیانه‌ی خود در مورد مهاجرین را منتشر کرد، که برطبق آن بهترین کشورهای دنیا برای زندگی البته از دید یک خارجی مشخص شده‌اند. با ادامه‌ی این مقاله‌ی کجارو همراه باشید تا با این مکان‌ها آشنا شویم.

۳۵ فعالیت جذاب در بارسلونا با کمتر از ۴۰ هزار تومان (بخش اول)

نویسنده : رضا صادقی مقدم

بارسلون شهری که آن را بیشتر بخاطر تیم محبوبش می‌شناسیم، یکی از بهترین مقاصد توریستی جهان محسوب می‌شود. با کجارو همراه باشید تا با ۳۵ فعالیت جذابی که با کمتر از ۱۰ یورو (حدود ۴۰ هزار تومان) می‌توان انجام داد، آشنا شویم.

نیوکمپ: بزرگترین استادیوم پنج ستاره‌ی یوفا

نویسنده : هانیه احمدی

امروز به مناسبت بازی ال‌کلاسیکو بین تیم‌های رئال مادرید و بارسلونا در ورزشگاه خانگی بارسلونا یعنی نیوکمپ یا به طور صحیح‌تر کمپ نو به این ورزشگاه پرداخته‌ایم. با کجارو همراه باشید.

صفحه ۱ از ۱۲
عضو کانال تلگرام کجارو شوید