ایتالیا

سینک تر: لیگوریا ایتالیا

نویسنده : سارا کرایی

سینک تر، ده کیلومتر خط ساحلی صخره‌ای و چند شهرک یا شاید هم دهکده‌هایی کوچک است. اما چرا گردشگران از سراسر دنیا به اینجا می‌آیند؟

بهترین زمان سفر به ایتالیا

نویسنده : مریم غفاری

دانستن اطلاعاتی در مورد آب و هوا و تعطیلات کشور مقصدتان، می‌تواند از بروز بسیاری از مشکلات جلوگیری کند. همچنین باعث می‌شود شما از سفرتان بیشترین لذت و استفاده را ببرید. با کجارو همراه باشید تا بهترین زمان سفر به ایتالیا را با توجه به اهداف سفرتان تنظیم کنید.

ورونا، پایتخت عشق ایتالیا

نویسنده : مینا رهبری

ورونا شهری در شمال ایتالیا، در ناحیه‌ی ونتو، کنار رود آدیگه است که اروپای مرکزی را به ایتالیا متصل می‌کند. ورونا پایتخت عشق ایتالیا است. با کجارو همراه شوید تا در مورد این شهر بیشتر بدانید.

به زودی فست‌فود در ونیز ممنوع خواهد شد

نویسنده : حمید حسن‌زاده

شورای شهر ونیز در اقدامی هوشمندانه برای حفظ سنت‌ها و فرهنگ غذایی ونیزی، فست‌فود را در خیابان‌های ونیز ممنوع خواهد کرد.

سفرنامه یک روزه؛ تجربه غذایی ناب در ایتالیا

نویسنده : کسری مجیدی

مقاصد سفر همواره مطابق با هدف‌های مورد نظر تعیین می‌شود. سفرهای کاری، سیاحتی و زیارتی از این قبیل اهداف سفر هستند. حال تصور کنید هدف از سفر، تجربه‌ی طعم‌های جدید و تکرارنشدنی باشد. با این سفرنامه، همراه کجارو باشید.

اومبریا مرواریدی از شهرهای زیبا در ایتالیا

نویسنده : عادله حقیقت حسینی

اومبریا ناحیه‌ای در قلب ایتالیا است که تپه‌های سرسبز با آفتابگردان‌های زیبا به همراه قلعه‌های باستانی، چشم‌اندازی زیبا را ایجاد کرده است. برای آشنایی با جاذبه‌ها و شهرهای دیدنی این منطقه با کجارو همراه باشید.

ایتالیا، مکان هایی برای رهایی از زندگی مدرن

نویسنده : علیرضا میرخانی

گردشگران سلایق متفاوتی دارند. بعضی مکان‌های آرام و بعضی دیگر عاشق شلوغی و هیاهو هستند. اگر جز گروه دوم هستید همراه کجارو باشید.

سفر ۶ روزه به توسکانی، ایتالیا

نویسنده : کاملیا کوثری

«توسکانی»، ناحیه‌ای تاریخی و فرهنگی در ایتالیا است که میراث ارزشمندی از معماری قرون وسطی برخورداراست. برای یک سفر شش روزه و مهیج به این مکان با کجارو همراه باشید.

پل افسوس ها، پل عشاق ونیزی

نویسنده : محبوبه رستمی

اگر جزو انسان‌های احساساتی هستید حتما نام پل افسوس را شنیده‌اید. پل افسوس، پلی سر پوشیده و سفید رنگ در ونیز است که علاوه بر شکوه تاریخی و معماری جایگاه ویژه‌ای در افسانه‌ها دارد. در ادامه با کجارو همراه باشید.

۷ استارت آپ جدید برای کاهش استرس سفر کاری (قسمت دوم)

نویسنده : عاطفه کماسی

بسیاری افراد از سفرهای کاری به دلیل استرس‌هایی که این سفرها با خود به همراه دارند بیزارند. اگر جزو این افراد هستید یا دوستانی دارید که با چنین مشکلی رو‌به‌رو هستند، این مقاله کجارو را بخوانید و به دیگران پیشنهاد کنید.

صفحه ۱ از ۲۱
عضو کانال تلگرام کجارو شوید