ایتالیا

ابتکار جالب شهردار «سیویتا» ایتالیا برای جلوگیری از انقراض این «شهر رو به مرگ»

نویسنده : تیم کجارو

شهردار «سیویتا دی بانیورجیو» شهری کوچک در ایتالیا، دستور داده است که هر کسی که می‌خواهد از پل پیاده‌رویی عبور کند که تنها راه ورود به دهکده قرون وسطی اوست، باید هزینه بپردازد.

رم؛ شهر اولین سیستم‌های فاضلابی در جهان

نویسنده : نگین توکلی

۶۰۰ سال قبل از میلاد مسیح، شهر تاریخی رم مجهز به سیستم فاضلاب بوده است. در ادامه‌ی مقاله با کجارو همراه شوید.

مراکز خرید رم، ایتالیا (قسمت دوم)

نویسنده : حمیده کریمی

رم، پایتخت ایتالیا، مراکز خرید متعدد و جذابی دارد. اگر دوست دارید در شهر رم خرید کنید، در ادامه‌ی مطلب با کجارو همراه باشید تا با بهترین مراکز خرید رم آشنا شویم.

۱۰ مکان فوق العاده گلادیاتورها پس از جنگ (قسمت دوم)

نویسنده : فاطمه اسفندیار

تماشای مکان‌های تاریخی و باستانی شگفت‌انگیز برای علاقه‌مندان به این مکان‌ها بسیار لذت‌بخش است. اگر این بناهای زیبا مربوط به گلادیاتورهای رومی باشد خیلی جذاب‌تر است. همراهان همیشگی کجارو در این مقاله کنار ما باشید.

۱۰ مکان فوق‌العاده گلادیاتورها پس از جنگ (قسمت اول)

نویسنده : فاطمه اسفندیار

تماشای رم بسیار شگفت‌انگیز است. اما امپراطوری رومی‌ها فراتر از مرزهای ایتالیا هم رفته و چشم اندازهایی شگفت‌انگیز ایجاد کرده که هنوز هم تماشایی هستند. در این مقاله با کجارو به تماشای این زیبایی‌ها بنشینید.

حقایق جالب در مورد رم؛ ایتالیا

نویسنده : کسری مجیدی

رم به عنوان پایتخت کشور ایتالیا، مقصد بسیاری از گردشگران اقصی نقاط جهان محسوب می‌شود. همراه کجارو باشید تا با حقایق و نکات جالبی از این منطقه آشنا شوید.

خرگوش غول پیکر کوهستان کولتو فاوا؛ ایتالیا

نویسنده : راضیه شاهوردی

در کوهستان کولتو فاوا در شمال ایتالیا یک خرگوش صورتی‌رنگ عظیم‌الجثه وجود دارد. برای آشنایی بیشتر با این کوهستان و عروسک بامزه با کجارو همراه باشید.

مراکز خرید رم، ایتالیا؛ از ریناسنت تا داویده چنچی

نویسنده : عاطفه کماسی

رم بعد از پاریس، لندن، نیویورک و میلان مهم‌ترین مرکز مد در دنیا به شمار می‌رود. برای آشنایی با بهترین مراکز خرید رم با کجارو همراه باشید.

سوغات رم ایتالیا، از کیف و کفش چرم تا شیشه گری ناب مورانو

نویسنده : حمیده کریمی

رم، پایتخت زیبای ایتالیا، یکی از محبوب‌ترین مقصدهای گردشگری در دنیا است. در ادامه با کجارو همراه باشید تا با سوغات رم آشنا شویم.

دیدنی های رم، پایتخت باستانی ایتالیا (قسمت دوم)

نویسنده : مینا رهبری

رم یکی از شهرهای باستانی ایتالیا و کل اروپا است. با سفر به این شهر، گویی به تاریخ و گذشته‌ی پرشکوه این قاره سفر می‌کنید. اگر دوست دارید روزی رم مقصد سفر شما باشد، با کجارو همراه شوید تا دیدنی‌های آن را به شما معرفی کنیم.

صفحه ۱ از ۲۳
عضو کانال تلگرام کجارو شوید