استانبول

یادمان بغداد، معماری زیبا در بنای کوچک تاریخی

نویسنده : علیرضا کیخا

یادمان جنگ بغداد یکی از بناهای تاریخی زیبا در نزدیکی کاخ توپ کاپی در استانبول است. با گزارش کجارو از این بنای تاریخی همراه باشید.

تماشا کنید: پلکان کاموندو، پیاده راه عاشقان استانبول

نویسنده : علیرضا کیخا

پلکان کاموندو یکی از جاذبه‌های گردشگری منطقه کاراکوی استانبول است. با ویدیوی اختصاصی کجارو از اجرای موسیقی خیابانی در این پلکان همراه باشید.

تماشا کنید: موسیقی خیابانی گروه سرخ پوست‌ها در قلب استانبول

نویسنده : علیرضا کیخا

موسیقی خیابانی یکی از دیدنی و شنیدنی‌ترین جاذبه‌های خیابان استقلال استانبول است. در این ویدیوی اختصاصی، کجارو اجرای گروه سرخ‌پوست‌ها در این خیابان را به شما نمایش می‌دهد.

مترو زیرزمینی استانبول، دومین مترو قدیمی دنیا

نویسنده : علیرضا کیخا

مترو استانبول که با نام «تونل» شناخته می‌شود، دومین مترو قدیمی دنیا پس از مترو لندن است. با گزارش تصویری کجارو از این جاذبه جالب در استانبول همراه باشید.

تماشا کنید: سیمیت، نان سنتی و خوشمزه ترکیه ای

نویسنده : علیرضا کیخا

سیمیت نام یکی از نان‌های سنتی و بسیار محبوب در بین مردم ترکیه است. در این ویدیو در شعبه خیابان استقلال «سیمیت سرای» با این نان خوشمزه بیشتر آشنا می‌شویم. با کجارو همراه باشید.

تماشا کنید: مسجد سلطان احمد، نگین مساجد استانبول

نویسنده : علیرضا کیخا

مسجد سطان احمد یکی از مسجد‌های زیبای شهر استانبول که روزانه هزاران گردشگر به دیدن شکوه معماری آن می‌نشینند. با ویدیوی اختصاصی کجارو از این مسجد زیبا همراه باشید.

بهترین زمان برای سفر به استانبول

نویسنده : علیرضا طبیب زاده

وضعیت آب و هوایی یکی از عوامل تعیین کننده در زمان سفر است. با کجارو همراه باشید تا با بهترین زمان‌های سفر به استانبول آشنا شوید.

گشت و گذار در استانبول همچون محلی ها

نویسنده : مریم غفاری

موردی که هر گردشگر ماجراجویی دوست دارد آن را تجربه کند، این است که در مقصد خود چند روزی را مثل ساکنان آن‌جا زندگی کند. ما در این مقاله شما را، با راه‌هایی که این تجربه را در استانبول ممکن می‌سازد، آشنا می‌کنیم. با کجارو همراه باشید.

استانبول، کلان‌شهری با پارک‌های جنگلی فراوان

نویسنده : علیرضا طبیب زاده

کلان شهر استانبول جاذبه‌های بسیاری برای گردشگران دارد. طبیعت زیبای پارک‌ها وجنگل‌های استانبول نیز یکی از همین جاذبه‌ها است. با کجارو همراه شوید.

برای خرید در بازار بزرگ استانبول به کجا برویم؟

نویسنده : کاملیا کوثری

یکی از جاذبه‌های سفر به استانبول، خرید است. علاوه بر مراکز خرید، بازار بزرگ استانبول نیز یکی از جاذبه‌های گردشگری این شهر است. برای آشنایی بهترین مغازهای این بازار، با کجارو همراه باشید.

  • 0comment
  • سه شنبه, ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ ، ۰۸:۰۰
  • سفر
صفحه ۱ از ۱۵
عضو کانال تلگرام کجارو شوید