استانبول

برای خرید در بازار بزرگ استانبول به کجا برویم؟

نویسنده : کاملیا کوثری

یکی از جاذبه‌های سفر به استانبول، خرید است. علاوه بر مراکز خرید، بازار بزرگ استانبول نیز یکی از جاذبه‌های گردشگری این شهر است. برای آشنایی بهترین مغازهای این بازار، با کجارو همراه باشید.

  • 0comment
  • سه شنبه, ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ ، ۰۸:۰۰
  • سفر

بهترین کافه های استانبول، آرامش شرقی در هیاهوی شهر مدرن (قسمت دوم)

نویسنده : عماد جعفری

کافه‌های استانبول و قهوه خانه‌های ترکیه ای این شهر، فضایی برای آرامش و تجربه زندگی مردم محلی در بزرگترین شهر ترکیه است. برای آشنایی با بهترین کافه‌های استانبول ترکیه  با کجارو همراه باشید.

بهترین کافه های استانبول، آرامش شرقی در هیاهوی شهر مدرن (قسمت اول)

نویسنده : عماد جعفری

کافه‌های استانبول یا قهوه خانه‌های اسلامبول به تعبیر سنتی‌تر، فضایی برای آرامش و تجربه زندگی مردم بومی در بزرگ‌ترین شهر ترکیه هستند. برای آشنایی با بهترین کافه‌های ترکیه در شهر استانبول با کجارو همراه باشید.

استانبول؛ به روایت تصویر

نویسنده : سارا کرایی

هر چه بیشتر درباره استانبول ببینید و بخوانید بیشتر عاشق آن خواهید شد. پس با کجارو باشید و روایتی تصویری از استانبول زیبا را از دست ندهید.

  • 2comment
  • سه شنبه, ۲۲ فروردین ۱۳۹۶ ، ۰۸:۰۰
  • سفر

تاخیر ۱۴ ساعته هواپیمایی معراج از استانبول به تهران و درگیری پلیس در مقابل اعتراضات مردم

نویسنده : تیم کجارو

پرواز شماره ۴۸۰۴ هواپیمایی معراج که قرار بود مسافران را از مبدأ استانبول به فرودگاه امام خمینی تهران منتقل کند، با حاشیه های فراوانی همراه بود که مهم ترین آن، تأخیر ۱۴ ساعته این پرواز و همچنین برخورد غیر مسئولانه نماینده شرکت هواپیمایی و درگیری با پلیس فرودگاه استانبول بود.

روزشمار: ۸ فروردین؛ روزی که اسلامبول، استانبول شد

نویسنده : طاهره پوریوسفی

در ۲۸ مارس سال ۱۹۳۰ میلادی، اسلامبول ترکیه به استانبول تغییر نام داد.

استانبول و راهکارهایی برای سفری جذاب به این شهر

نویسنده : سعیده خلیلی‌صفا

استانبول، پایتخت فرهنگی و گردشگری ترکیه، یکی از پرطرفدارترین مقصدهای گردشگری در میان گردشگران ایرانی است. در ادامه برای آشنایی با نکته‌های کاربردی در سفر به استانبول همراه کجارو باشید.

سفر ۶ روزه به استانبول و آنتالیا

نویسنده : مینا رهبری

استانبول و آنتالیا جزو پرطرفدارترین مقاصد گردشگری ترکیه است و گردشگران، به خصوص ایرانیان تمایل بیشتری برای سفر به این دو شهر زیبا دارند. با کجارو همراه شوید تا برنامه‌ی سفری ترکیبی به این دو شهر پرطرفدار را ارائه کنیم.

سفر ۴ روزه به استانبول

نویسنده : مینا رهبری

استانبول یکی از مقاصد پرطرفدار گردشگری در بین ایرانیان، به خصوص در ایام نوروز و تعطیلات تابستان است. با برنامه‌ی سفر ۴ روزه به این شهر با کجارو همراه باشید.

نکاتی مفید درباره برنامه ‌ریزی سفر به استانبول (قسمت دوم)

نویسنده : حمیده کریمی

استانبول، یکی از شهرهای تاریخی و دیدنی دنیا و مقصد گردشگری محبوبی برای ایرانیان است. در ادامه با نکاتی درباره‌ی سفر به استانبول آشنا می‌شویم. با کجارو همراه باشید.

صفحه ۱ از ۱۴
عضو کانال تلگرام کجارو شوید