هواپیما

ای تی آر با ایران ایر قرارداد امضا کرد

نویسنده : طاهره پوریوسفی

ATR و ایران ایر امروز در تهران قراردادی به ارزش یک میلیارد یورو امضا کردند.

هواپیمایی ازبکستان؛ معرفی ایرلاین های ایران و جهان

نویسنده : عماد جعفری

هواپیمایی ازبکستان یا ازبکستان ایرویز ایرلاین حامل پرچم کشور ازبکستان است که با ۳۷ فروند هواپیمای جت مسافربری به ۵۸ مقصد در آسیا، اروپا و آمریکای شمالی پرواز مستقیم دارد. با کجارو همراه باشید.

جستجوها برای یافتن هواپیمای مسافربری مالزی تعلیق شد

نویسنده : تیم کجارو

جستجوها برای یافتن هواپیمای مسافربری خطوط هوایی مالزی که حدود سه سال پیش ناپدید شده بود به طور رسمی تعلیق شد.

جزئیات قرارداد خرید هواپیما از بوئینگ و ای‌.تی‌.آر

نویسنده : تیم کجارو

به گفته قائم مقام وزیر راه در امور بین‌الملل، قرارداد خرید ۲۰ فروند هواپیمای کوتاه برد ATR برای هما نهایی شده و آماده امضا است.

سخنان رئیس جمهوری درباره صنعت هوایی و حوزه گردشگری

نویسنده : تیم کجارو

روحانی با تاکید بر اینکه صنعت هوایی از پایه‌های گردشگری است، گفت که در سال بيش از ۴ میلیارد دلار پول به شرکت‌های هواپیمایی کشورهای همسایه می‌دهیم و چه اشکال دارد این پول را شرکت‌های داخلی به دست آورند.

تلاش آمریکا برای لغو توافق میان شرکت هواپیماسازی بوئینگ و ایران

نویسنده : تیم کجارو

نمایندگان کنگره آمریکا با تهیه یک لایحه جدید تلاش می‌کنند علاوه‌ بر لغو توافق صورت گرفته میان شرکت هواپیماسازی بوئینگ و ایران، شرکت اروپایی ایرباس را نیز برای ادامه همکاری با تهران تحت فشار قرار دهند.

فرود اضطراری هواپیمای عمانی و آماده باش فرودگاه کویت

نویسنده : تیم کجارو

فرودگاه کویت امروز (یکشنبه) بعد از اطلاع از اینکه بمبی در هواپیمای عمانی وجود دارد، به حالت آماده‌باش درآمد. هواپیمای وابسته به شرکت هوایی عمان بعد از اطلاع از وجود این بمب ناگزیر به فرود در فرودگاه کویت شد.

جزئیات قرارداد خرید هواپیماهای ایرباس

نویسنده : مینا رهبری

روز پنج‌شنبه، ۲۳ دی ماه ۱۳۹۵ اولین هواپیمای خریداری‌شده ایران از شرکت هواپیمایی ایرباس فرانسه در مهرآباد به زمین نشست. با کجارو همراه شوید تا جزئیات این قرارداد را بررسی کنیم.

هواپیمایی کویت ایرویز، معرفی ایرلاین های ایران و جهان

نویسنده : عماد جعفری

هواپیمایی کویت ایرویز، ایرلاین حامل پرچم کشور کویت است که در حال حاضر با سی فروند هواپیما در ناوگان هوایی خود به ۳۴ مقصد بین‌المللی پرواز مستقیم  دارد. با کجارو همراه باشید.

همای سعادت در مهرآباد به زمین نشست؛ با تاریخچه ایران ایر آشنا شوید

نویسنده : سعید میرزاپور

ایران ایر یا هما در بین مردم ایران و جهان نامی شناخته شده است. این شرکت زمانی در جایگاه دوم برترین شرکت‌های هواپیمایی جهان قرار داشت ولی چرخ روزگار این جایگاه را از هما گرفت. بعد از سال‌ها سختی، امروز اولین هواپیمای نو این شرکت در فرودگاه مهرآباد تهران به زمین نشست. همراه کجارو باشید تا با این شرکت افتخار آفرین بیشتر آشنا شویم.

  • 0
  • پنجشنبه, ۲۳ دی ۱۳۹۵ ، ۱۷:۰۰
  • اخبار
صفحه ۱ از ۲۷
عضو کانال تلگرام کجارو شوید