هواپیمایی

بهترین شرکت های هواپیمایی ارزان ‌قیمت (قسمت دوم)

نویسنده : رضا صادقی مقدم

یافتن یک پرواز ارزان و با کیفیت چالشی شیرین در آغاز و طول سفر است. با کجارو در بخش دوم معرفی بهترین شرکت‌های هواپیمایی مقرون به صرفه همراه باشید.

بهترین شرکت‌های هواپیمایی ارزان ‌قیمت

نویسنده : رضا صادقی مقدم

سفر هوایی بخاطر سرعت، امنیت و راحتی به انواع دیگر سفرها ترجیح داده میشود اما بزرگترین مانع ما برای سفر هوایی هزینه‌ی بالاتر آن است. با کجارو همراه باشید تا ۸ شرکت هواپیمایی که بهترین سفر هوایی ارزان ‌قیمت را ارائه می‌کنند بشناسیم.

برقراری پرواز مشهد-بوشهر توسط هواپیمایی سپهران

نویسنده : تیم کجارو

هواپيمايى تازه تأسيس سپهران از ١٨ ارديبهشت پرواز مشهد-بوشهر را برقرار مى‌كند.

ایرکانادا ۱۰ سال پرواز رایگان را به یک خانواده پیشنهاد داد

نویسنده : تیم کجارو

ایرلاین دولتی کانادا برای جبران اشتباه خود در فروش هم‌زمان ۴ صندلی یک پرواز به ۸ نفر، پیشنهاد ۱۰ سال پرواز رایگان به این خانواده ۴ نفره داد.

قرارداد هواپیمایی لوفتهانزا برای آموزش به ایران

نویسنده : تیم کجارو

لوفتهانزا با هدف افزایش درآمد خود در راستای نهایی شدن قرارداد ایرباس و بوئینگ با تهران قصد دارد روابط خود را بهبود بخشیده و جهت آموزش با ایران همکاری کند.

برترین کیت های پرواز جهان کدامند؟

نویسنده : حمید حسن‌زاده

یکی از تسهیلات رایج در ایرلاین‌های بین‌المللی، ارائه «کیت»‌ها یا «بسته‌های سازگاری» است که به منظور آسایش مسافران در حین پرواز تهیه می‌شوند. با کجارو همراه باشید تا درباره برترین کیت‌ها بخوانید.

بهترین پروازها با توقفگاه های مجانی

نویسنده : عدنان ایرانی

این ۱۲ خط هوایی به شما اجازه می‌دهند تا با پرداخت هزینه یک شهر، به دو شهر پرواز کنید. برای شناخت آنها با کجارو همراه باشید.

  • 2comment
  • سه شنبه, ۱۵ فروردین ۱۳۹۶ ، ۲۲:۰۰
  • سفر

تجربه پرواز با کلاس تجاری KLM 777

نویسنده : سعید میرزاپور

سفر با هوا‍پیماهای کلاس تجاری آرامش بسیاری دارد و تجربیات جالبی را نیز می‌توان در طول پرواز با آن‌ها به دست آورد. همراه کجارو باشید تا شناخت مختصری از تجربیات مسافران پرواز کلاس بیزینس هواپیمای بوئینگ ۷۷۷ از خطوط هوایی KLM داشته باشیم.

ایرباس ۳۳۰ ایران‌ایر به زمین نشست

نویسنده : تیم کجارو

دومین هواپیمای خریداری شده ایران از شرکت ایرباس فرانسه به‌طور رسمی در فرودگاه مهرآباد فرود آمد تا به ناوگان ایران اضافه شود.

تحویل دومین هواپیمای ایرباس به ایران‌ایر

نویسنده : تیم کجارو

دومین هواپیمای ايرباس ۳۳۰  با هدایت خلبانان گیاهی و فرهادی، امشب از فرودگاه تولوز حرکت كرد و فردا صبح (شنبه) در فرودگاه مهرآباد تهران به زمین خواهد نشست.

صفحه ۱ از ۲۰
عضو کانال تلگرام کجارو شوید